Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Anyaként mennyire szégyelljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyaként mennyire szégyelljem hogy a fiam egy roma származású takarítónővel jött össze, pedig egyetemre is járatom?

Figyelt kérdés

Egész családunk előtt a szégyen fog el.Minden összejövetelen kérdezik, és mi van a fiam barátnőjével, már tudják ki ő.De érzem hogy olyan gúnyos megjegyzésként kérdezik.A lányt soha nem hívtuk még magunkhoz, nem szeretném ha meglátná milyen jómódban nőtt fel a fiam, és házasság után elakarná mindenét szedni egy válással.Fiam 25 éves a lány 28.Egyik plázában takarítónő, azt a plázát is kerülöm azóta, nem szeretnék vele összefutni sem.

Fiam elakarja jegyezni, mi nem támogatjuk a férjemmel.

Hogy lehetne ezt megakadályozni, hogy egy ilyen nő betegye a családunkba a lábát?


2021. aug. 19. 17:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
67%
Hazassagiszerzodes
2021. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
30%

"Jásznagykunszolnokból valók"



Ilyen telepules nem letezik. Jasz-Nagykun-Szolnok megye lesz az :)


Gondolom teged is egyetemre "jarattak" (vagyis a te szuleid partfunkcionarisok/munkasorok voltak, mily buszkeseg), lehetoleg bolcseszkarra :)



37F incel

2021. aug. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem igenis kínos.


Az én szüleim sem örültek volna, ha egy cigány fiúval gabalyodom össze. Engem és a húgomat is óva intettek a romáktól.


Tapasztalatom és megfigyeléseim szerint kb. 20% azoknak a cigányoknak az aránya, akik normálisan viselkednek, és akarják is vinni valamire, a többség egy hajítófát sem ér. Egy magyar-cigány vegyeskapcsolatból ritkán sül ki jó. Ilyen esetekben inkább a magyar fél idomul a romához, átveszi a viselkedését, szokásait. Tudom, miről beszélek, mert tanítottam egy cigányiskolában.


Lehet lepontozni.


24/N

2021. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
53%
A 23-as válaszolóval részben egyetértek. Több ilyen páros van/volt körülöttem. Minimális életmód/értelmi szint különbséggel működhet /ha a roma szokásokhoz maximálisan alkalmazkodik a nemroma fél/, de egyetemi diplomát nehezen tud érvényesíteni egy roma társat+családját társul választó egyén. Ráadásul ha egy ilyen párkapcsolat megszűnik nehéz új életet kezdeni.
2021. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
85%

Milyen roma szokásokról beszéltek? Milyen szokásaink vannak nekünk romáknak? Mert én semmiben sem látok különbséget. Mi is 4-en vagyunk testvérek, mindannyian dolgozunk, és rengeteg olyan rokonom, ismerősöm van, aki ugyanilyen, mint mi. Csak ti nem láttok túl a dolgokon. Azért hiszitek azt, hogy a cigányok nagyrésze "rossz", mivel ők hangot is adnak ennek, folyamatosan az utcákon meg az interneten is úgy viselkednek, hogy azt nem lehet nem észrevenni. Viszont a normális cigány mellett elmész az úton, meg úgy kb. mindenhol, az nem terjed, hogy nézd, milyen normális, jól szituált volt az a cigány. Nem, mert erről nincs mit beszélni, meg észre se veszitek, miért is vennétek észre? Nem igaz, hogy a nagyrésze ilyen a cigányoknak, csak mondjuk a normális cigányokhoz nem járnak riportot készíteni, mert nincs mit. Lemennek a cigánytelepekre és úgy akarják bemutatni a cigányságot, mintha olyan lenne kb. mindenki, mert hogy ilyenek a cigányok.

Undorítóak vagytok, kicsit gondolkodjatok már! Senki nem tehet arról, hogy hova születik, nem itélhetsz el egy embert emiatt. Ti nem gondoltok bele, hogy ti is születhettetek volna roma családba? És akkor te már rögtön mínuszból indulsz és neked ezerszer többet kell bizonyítanod, mint a többieknek, és még ezek ellenére is cigányoznak.

Nekem volt egy régi osztálytársam, nem voltak cigányok, teljesen normális családnak tűntek, erre kiderült, hogy apuka veri a lányát meg a feleségét, és hogy a két testvér egymással szexel. Én ezt onnan tudom, hogy a lány mondta el nekem. Meg még voltak cifra dolgok, persze én ezt nem adtam tovább senkinek. Azóta is mindenki egy normális családnak gondolja őket, milyen normális emberek, meg hát diplomások meg minden szuper dolog. És a lány szülei meg a testvére rasszisták egyébként, kicsit vicces, hogy pont ők beszélnek a romákra, holott emberileg nullák mind. És tudnék még ilyen sztorikat mesélni itt, de felesleges azoknak, akik rögtön elítélnek valakit, csak azért, mert cigány.


Mindezek mellett igaz, én nem takarítónő vagyok, de csak érettségim van és két szakmám, párom viszont diplomás mérnök, a szüleivel is jó a kapcsolatom meg a testvérével, nagyon szeretnek engem, mert jó hatással vagyok a fiukra. Anyukámnak, apukámnak csak 8 osztálya van, de mindannyian rendes emberek! Édesanyám is takarítónő volt, meg gyárban dolgozott, most már nyugdíjas, édesapám a honvédségnél dolgozott, most már ő is nyugdíjas. Teljesen normális család vagyunk.

Ha a fiad diplomás és egy értelmes ember, akkor valószínűleg tisztában van azzal, hogy kit választ magának, te azt gondolod, hogy a fiad egy gyökér? Valószínűleg semmi probléma nincs a lánnyal, csak a származása és a munkája miatt akarod tönkretenni a kapcsolatukat? Inkább ismerd meg a lányt, és ha emberileg van vele valami baj, akkor érthető, ha nem támogatod, de így csak egy olyan anya leszel később a fiad szemében, akivel jobb nem tartani a kapcsolatot, mert csak megnehezíted az életét. Ha a fiad szereti ezt a lányt, és a lány egy jóravaló ember, akkor téged fog a fiad kiiktatni az életéből, és nem a lányt, szóval szerintem ezt ne rontsd el, legyetek egy normális boldog család.

2021. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!