Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy roma férfivel és mit tegyek?

Figyelt kérdés

Véletlen találkozás volt. Nagyon bejöttünk egymásnak, az a rendes szikra. Bejelőlt a facén és azóta folyamatosan levelezünk és már kétszer találkoztunk. Nagyon ragaszkodó és teljesen más világban él mint én. De úgy néz ki szerelmesek leszünk. De nagyon nem kéne. Mivel náluk van egy ilyen szokás, hogy szöktetés és ezt szeretné. De mivel én önálló magyar nő vagyok ezt máshogy látom, amit tudattam is vele. Erre azt mondta, hogy már az övé vagyok és nem enged el.

Egyedűl él. És ti mit tennének? Engednéd kibontakozni a szerelmet vagy leépítenéd? Miket hallottatok a vegyes kapcsolatokról?


2020. dec. 5. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy néz ki szerelmesek leszünk."


WTF xd

2020. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a kulturalis kulonbsegek a legnehezebbek. Nem is feltetlenul azert, mert o rossz ember, ezt vagy el tudod fogadni, vagy nem. Ezzel szemben a kornyezete az, ami meg ennel is nagyobb kihivas. Van neki egy szocializacios kozege, ahonnan folyamatosan energiat kap. A szarmazasat nezve ez lesz az igazi kihivas, mennyire tudja levalasztani ezeket magarol. Mukodik az asszimilacio, rengeteg roma beilleszkedett a magyar tarsadalomba az evszazadok folyaman. Akkor van baj, ha o nagyon kotodik a csaladjahoz, az eletformajukhoz, hagyomanyaikhoz. Na nalam ezert vagna ki a biztositekot az ilyen szoktetes jellegu dolog. Vagy magyarkent szeretne elni es hivatkozni magara, vagy ciganykent. Ez identitaskerdes es elegge latszik melyiket preferalja. Te konkretan be leszel rantva abba a kozegbe es gyanithatoan nem fog izleni. A masik, hogy az ilyenektol roppant nehez es kellemetlen megszabadulni. Legy ovatos.
2020. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Menekülés azonnal
2020. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Fuss. A barátom, fiú, összejött egy cigány csajjal. Már nem mer szakítani sem, mert a szülei eléggé kemények - átlagos romák.


"Mukodik az asszimilacio, rengeteg roma beilleszkedett a magyar tarsadalomba az evszazadok folyaman."

Működik? TESSÉK? Jól olvastam amit írtál?

A rengeteg mit jelent? Pár százat, és annyi? Mert az nem sok.

2020. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudja a te kérésedet tiszteletben tartani, akkor szakíts.
2020. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Háde most egy kis szöktetés miér probléma csókolom kezét-lábát?
2020. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Van gusztusod....
2020. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egy belső hang azt súgja, Neee... Én is úgy gondolom, hogy nem hagyhatom kibontakozni.
2020. dec. 5. 16:03
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes és igényes amúgy. Nem a kannibál fajta, boxos.
2020. dec. 5. 16:05
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Menekülj. Ha ő nem, akkor a családja fog menekülésre késztetni. A család alatt ne a közvetlen almot értsed, hanem úgy a komplett rokonságod, komákat ami úgy 20-50 személy.


"Mukodik az asszimilacio"

Hahahahaha

2020. dec. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!