Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai nők szerint tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők szerint tényleg kevés egy férfinak a havi nettó 300 ezres fizetés?

Figyelt kérdés

Előbb olvastam egy kérdésnél hogy "rongyos 300 nettó" így hivatkoztak rá.

Elképesztő, ezek melyik országban élnek?


2021. aug. 21. 10:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Bizonyos körökben kevés, igen. Ha nem keresel ennyit nem ott kell ismerkedni, ennyi.

Vagy nem hallottál még osztályegyenlőtlenségről?

2021. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Én férfiként is keveslem.
2021. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Nekem soha nem kérdezte egyik nő sem hogy mennyit keresek, viszont már az idmerkedés elején elmondtam, hogy nem otthon lakom, van kocsim, de nem német lepukkant prémium, hanem normálisan karbantartott, de 15+ os kocsi. Látták, hogy magabiztos, tervekkel teli pasi vagyok,akire lehet számítani, és ez elég volt mindig.
2021. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

A nők egy részének kevés, egy másik részének álomkategória. Nincs egyféle nő, sokféle igény van. Ha neked nem olyan nő kell, aki erre vágyik, ne olyat keress.


#1: Mondjuk, amikor egy utcaseprő csaj akar nettó 300.000-at kereső pasit, azért az ne mondjuk osztályegyenlőségnek...

2021. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%
Az aprópénz csak.
2021. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Te melyik országban élsz, inkább az a kérdés.😆
2021. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Az elég jó fizetés, én sem keresek annyit, igaz, nincsenek is nagy igényeim.
2021. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

4

Jó, akkor mondjuk hamupipőkemesének :) Van ilyen is és mindig is volt.

2021. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
Amikor a palyakezdo informatikusok siman megkapjam a 4-500 nettot, akkor az orszagnak az a resze irigy es hulye, aki nem kezd neki azonnal egy informatikai diplomanak. Az emberek elvileg mindenre kepesek a penzert, csak tanulni nem. A kepesseg mindenkiben megvan, csak vannak akik gyosan elerik a szintet, masoknak meg tovabb tart. Neked is inkabb tovabbtanulassal kene foglalkoznod az irigyseg helyett.
2021. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

#9


Szerintem pályakezdőnek nem adnak ennyit.

3 év tapasztalattal esetleg.

2021. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!