Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mennyire fontos nektek egy férfi hangja?

Figyelt kérdés
Egy szép, nektek tetsző tónus felül tud írni egyéb preferenciákat, illetve rombolni is tud? Vagy inkább az fontos, amit, és ahogy mondunk? Fordult már elő, amikor egy hangra/beszédstílusra figyeltetek fel? :)

2021. aug. 24. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem a hang zavar, hanem esetenként nagyon ílluzióromboló a beszédstílus. Szóval sajnos volt olyan, amikor kellemetlenné vált a szituáció emiatt.
2021. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem fontos a férfias hang. Hiába a számomra vonzó külső, ha a hangja gáz.
2021. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Sokadlagos dolog. Persze tetszik, ha valakinek szép a hangja, de ez nem ír felül ennél fontosabb dolgokat és nem jönnék össze alakivel csak emiatt. Mondjuk úgy, hogy plusz pont, de nálam ez az esélyein nem változtatna. Rontani meg max akkor tudna az összképen, ha szélsőséges esetről beszélünk, de én ilyennel még nem nagyon találkoztam.
2021. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A kisugárzáshoz hozzátartozik a hang, a beszédstílus is, így lehet pozitív vagy negatív is... De nem önmagában, hanem az összkép részeként.
2021. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem prioritás, de a kellemes hangszín le tud nyűgözni.
2021. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam hihetetlen vonzereje van, szerettem már bele pasiba a hangja miatt. (Kár volt, mert kb ennyi értékes volt benne, de az a hang.....)
2021. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem tud felülírni egyéb preferenciákat, viszont sokat tud rombolni, ha a hangszín, vagy bármi a hangjával kapcsolatban nem tetszik. Csak hogy példát is mondjak, általában a feminin hangszín / tónus és beszédstílus, ami rettenetesen illúzióromboló szokott nekem lenni.
2021. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan hang vagy hangszín-tónus amitől libabőrös lesz a hátam, sajnos a kezem is. Amikor észrevette, elmosolyodott :)
2021. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen nyávogós.
2021. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerettem már bele a hangjába (is) nem is egy férfinak
2021. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!