Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van mostanában a világgal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van mostanában a világgal hogy ennyi kérdés szól a korkülönbséges vonzalomról?/szándékosan nem kapcsolatot írtam/

Figyelt kérdés
Ma már többedik kérdést olvasom ami erről szól/fiatalabb férfi idősebb nő/. Ennyire gyakori ez,vagy csak itt,a gyk-n tűnik fel témaként?
2021. aug. 28. 16:06
A kérdező szavazást indított:
Ilyen kapcsolatom van
Szexkapcsolatként működik
Komoly kapcsolatként is előfordulhat
Sosem vonzottak a tőlem nagyon eltérő korúak
Mindegy,csak ne legyek magányos
12 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Mindig is jöttek a korkülönbséges kérdések. Talán annyi változott, hogy amíg a férfiaknál az idősebb generáció könnyebben lelakja magát, addig a fiatalabb férfiak egyre inkább adnak magukra.

Plusz, saját tapasztalatom alapján, a férfiakra jellemzőbb, hogy hamarabb érnek fejben. Nem mind, de sok.

2021. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire gyakori. Nekem fel sem tűnt, egészen addig, amíg nem kerültem bele én is egy ilyen felállású kapcsolatba (nőként). Akkor körülnéztem az ismeretségi körömben és azt láttam, hogy egyáltalán nem ritka, jópár nőismerősöm van együtt nála jóval fiatalabb pasival, komoly kapcsolatban vagy akár házasságban. Az én ilyen felállású kapcsolatom is évekig tartott, együtt is éltünk.
2021. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én is olvastam már régebben is kérdést ebben a témában,ritkán. Inkább a fordított felállás volt a gyakoribb. /idősebb férfi-fiatal nő/ Aztán egyre több,és több kérdés..

Kiegészítésként: nő vagyok,40+-os.

2021. aug. 28. 16:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is 40+ nő vagyok. Az utóbbi 10 évben csak 20-30 közötti partnereim voltak.
2021. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Szexkapcsolatnak működik, az biztos. Legalábbis nálunk.

Nem terveztük, egyszerűen így alakult. 15 év van köztünk.

2021. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Csak szexkapcsolat egy rosszul működő házasság mellett. A pasi 20 évvel fiatalabb.
2021. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sok ilyen esetben az ún. "anyagiak" dominálnak, legalábbis a közeli ismerőseim között akiknél ilyesmi van, ott a férfi majdnem mindig gazdag (igaz félig-meddig bűnöző is, de az nem számít, a pénz a minden a mai világban is) a nőnek pedig gyereke van. És ő a gyerekének akar jobbat. Még olyan "áron" is akár, hogy alárendelődik egy ilyen dollárpapának.


Ami nem feltétlenül helyes, de láthatóan a rendszer működik.

2021. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden exem fiatalabb volt tőlem.
2021. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A vilag helyett ird Magyarorszagot. Sehol nem okoz gondot, se egyik, se masik iranyban. Amugy sem masok feletti itelkezesen rugoznak. Ez hungarikum.
2021. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A világot átvitt értelemben értettem, "ilyen világban élünk". Nem tudom azt sem,hogy nálunk milyen gyakori az ilyen kapcsolat, külföldről pedig mégjobban nincs fogalmam. A közvetlen környezetnek bizonyára van véleménye, de nálunk is jobban vidéken/falun feltűnő az ilyen kapcsolat, nem hiszem,hogy Budapesten bárki is felfigyel egy nagyon eltérő korú párosra.
2021. aug. 29. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!