Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha gyári munkás létből FrontEn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyári munkás létből FrontEnd fejlesztői létre váltok, az a csajozásban is fog segíteni?

Figyelt kérdés

Jobban hangzik, jobban is fizet. Jobban fognak rám tapadni a kis pamacslányok is?


Lehet népszerű pasi leszek a lányok körében?


F/30


2021. aug. 31. 20:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%

Mi az a front end?

Frontline, backline már ismerős, de a frontend nem. Ott mit csinálsz?

2021. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon finoman akarnék fogalmazni, akkor azt mondanám, hogy nem lettem népszerűbb a nők körében azért, mert elkezdtem szoftverfejlesztőként dolgozni
2021. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni fog, néhánynak kelleni fog a pénzed.
2021. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Miből mibe? FrontEnd. Azmiaz?
2021. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként eddig rejtegetted a diplomád? Vagy úgy gondolod nem kell az,a tehetség is elég?
2021. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Attól még ugyanolyan 50 évesnek kinéző fejed lesz továbbra is.
2021. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz előbb tanulnod kéne.
2021. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Akik kérdezték:

Frontend: frontend fejlesztő: java script, Angular, React...

2021. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Fú, én nem akarok senkit visszafogni a fejlődésben, tanulásban, de szakmabeliként néha nagyon le tud fárasztani, mikor teljesen random emberek felülnek a webfejlesztő hypevonatra, aminek sajnos általában az a vége, hogy nem úgy alakul, ahogy tervezték (legfőképp, mert nem is ismerik a szakma működését, sok esetben nem is érdekli őket, csak a pénz, amit így nyilván nem tudnak megkeresni). A gyesen unatkozó kismamák ennek a típusnak a non plusz ultrája, de az sem semmi, mikor valaki lát valahol egy tanfolyamot és vakon lecsap rá, anélkül, hogy akár életében egyetlen kódsort írt volna hobbiból.


Nem szeretnélek lebeszélni, hiszen ez is csak egy szakma, egy szintig kb bárki számára elsajátítható készségekkel és nem szeretem, mikor pár kolléga savantnak hiszi magát tőle, de az ilyen magukat érdekből programozóvá tákoló embereket én személy szerint inkább lenézem. Nincs mögöttük valódi ambíció és azt hiszik, minden csak úgy az ölükbe hullik.


25N

2021. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanúgy egy kivénhedt alkesznek fogsz kinézni, bármi is lesz a pozíciód. Amúgy magyarázd már el mi az a frontend? Frontoffice, backoffice munkaköröket ismerek, de ez a frontend? Ez valami új?
2021. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!