Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha gyári munkás létből FrontEn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyári munkás létből FrontEnd fejlesztői létre váltok, az a csajozásban is fog segíteni?

Figyelt kérdés

Jobban hangzik, jobban is fizet. Jobban fognak rám tapadni a kis pamacslányok is?


Lehet népszerű pasi leszek a lányok körében?


F/30


2021. aug. 31. 20:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

Én is csatlakozom a #9-hez.

Sokan azt hiszik, hogy a frontend csak frontend, pedig nem. Eleve diploma kell, amit esetleg pótolhat nagy tapasztalat értékelhető referenciákkal.

Vannak pár hetes, hónapos tanfolyamok, nos, azok semmire sem jók az otthoni barkácsoláson kívül.

2021. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

#10: Nem új, régi dolog.

Van a backend és frontend. A backend a frontendet szolgálja ki, adatbázissal, api-val, és ami kell. A frontend pedig a felhasználók által látott működést produkálja, együttműködve a backenddel.

2021. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az is elég szomorú, hogy sokan a frontenden lovagolnak. Nem lenne ám nehéz rákeresni. Spoiler: ebben az egyben KIVÉTELESEN nem a kérdező a hülye
2021. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%
# 13 nem csak* a kérdező
2021. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki biztos nem lesz programozo az te vagy Bazsi. Nem akarok en rosszat mondani vagy lebeszelni barmirol is, de evek ota vered itt a nyalad es mindig csak a kifogsok jonnek barmit javasol barki. Szerintem engedd el a temat. Boldogabb eleted lesz ha maradsz a soron es elerheto dolgokrol almodozol majd
2021. szept. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

8# Köszi.


Többieknek: nem akar ő tanulni, csak nagyot mondani. Hátha úgy lesz muff.

2021. szept. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%
Oké, oké, az élet nem fekete-fehér, és sokszor van, hogy az ember ideig-óráig mellékvágányra fut, de azért ... nem akarok tényleg gonosz lenni, de nagyon kevés olyan gyári munkást láttam, aki hangyányit is konyított volna a szoftverfejlesztéshez, vagy egyáltalán a képességei adottak lettek volna hozzá. Nem lenézésből, de nem véletlenül lesz valakiből gyári munkás, másvalakiből meg webfejlesztő. Ha ez ilyen egyszerűen menne, akkor senki nem robotolna a szalag mellett 10 órában éhbérért. Hogyhogy mégis a többség marad a gyárban? Mert mondjuk egy fejlesztőnek illik, hogy legyen szakirányú végzettsége, meg érettségije. (Jobb esetben még felsőfokú végzettsége is van.) A gyári melósok döntő többségének ezek közül egyik sincs. (Máskülönben fel sem merült volna bennük ez a munkakör.) Vagy egyszerűen azért, mert a webfejlesztőnek értenie kell ahhoz, amit csinál. Ez persze a legtöbb munkakörre igaz, de azért belegondoltál, hogy mennyi tudásanyag van egy fejlesztői pálya mögött?
2021. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#17: Balázska alapvetően nem hülye, el is kezdte az egyetemet kétszer is, csak a pia miatt kiesett. SZóval ha összeszedné magát, akkor feltehetően be tudná fejezni.
2021. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Én az alapján választottam szakmát hogy az emberiségnek mennyit tudok adni, hogyan tudom a jelenlegi társadalmat fejleszteni, így tanár lettem. Azonban amikor elkezdtem dolgozni a szakmában, azt tapasztaltam hogy nagyon sok a viselkedésproblémás gyerek, sokakat nem érdekel amit tanítok, nem tudok kreatív lenni mert erősen követnem kell a törzsanyagot és hogy a fizetésemből sosem lesz saját otthonom.


Így hát én is a Front-end fejlesztésben láttam a jövőt, mert magasabbak a fizetések, van home-office, és akár csinálhatok is olyan weboldalt ahol az elképzeléseimnek megfelelően adom át az anyagot.

Tudtam angolul, ezért az Udemy-n megvettem 1-2 kurzust, és lassan szisztematikusan el kezdtem tanulni az alapokat. Közben munkát váltottam, call centerben dolgoztam, és a hívások között is Front-end fejlesztést tanultam. Megtanultam először a HTML-t, és azzal csináltam egy nagyon réginek kinéző SEO barát weboldalt, kapaszkodjatok meg, table layouttal. Majd megtanultam a CSS-t (majd SASS-t), és így már egész jó weboldalakat tudtam csinálni, és akkor már persze flexbox-ot és grid-et használtam. Az így elkészült weboldalt feltöltöttem github-ra (és megosztottam netlify-al), mint referencia munka. Majd a javascriptet is megtanultam, és azzal a tudással kiegészítettem az eddigi referencia munkákat. Egyedül már csak a React.js hiányzik, és a közeljövőben munkaképes leszek.


Szerintem ha valaki elég elszánt, elkezdhet Front-end-et tanulni, messze nem annyira nehéz mint fentebb állítják. Csak kitartás kell hozzá, elég sokat kell magadtól gyakorolni.

Sok sikert, próbáld ki, és csak akkor add fel ha nem megy. Vagy ha nem tudsz angolul, mert a nyelvtudás elég kritikus része a megfelelő forrásból tanulásnak.

2021. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Valahol hálás vagyok azért, hogy a szél a webfejlesztés területére fújja össze a szemetet. A legtöbb ember aki ilyen vanilla informatikus akar lenni, megakad a webfejlesztésnél és nem megy tovább a robotika vagy épp a data science területére. Ki is tépném a hajam, ha itt is csupa életközépi válságát létbizonytalanságban élő világtalant kellene mentorálnom.


És ezt NEM az olyanoknak szántam, mint a 19-es, hanem mint Balázska.

[link]

2021. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!