Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzéssel sikerült...

Milyen edzéssel sikerült fogynod? Mennyit edzel "belőle" egy nap? Futással mennyit lehet fogyni? Hány naponta kell futni és mennyit?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 00:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%
Fogyni szigorú diétával lehet. A mozgás egy extra, ami akár el is hagyható (kb pár héttel megnő a fogyásod időtartama)
2021. febr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1-es: igen, tudom, csak szeretnék jó alakot is elérni, nem csak alacsony súlyt. Nem szeretnék plöttyedt lenni..
2021. febr. 8. 00:28
 3/20 A kérdező kommentje:
"kb pár héttel megnő a fogyásod időtartam" : azért mert először izmot fogok félszedni? Mikor fog beindulni így a fogyás?
2021. febr. 8. 00:29
 4/20 anonim ***** válasza:
27%

Ha a zsír eltűnik, akkor a bőr lógni fog. Az izom növelésével feltöltheted a helyet, ez hosszú idő. Olvass utána, hogy növeszthetsz izmokat. Ez férfi / nő kategóriában teljesen ugyan az és megegyzeik.


Külön dolgokról beszélünk akkor, ha:


- szándákos zsírvesztő kúrát csinálunk diéta alapján

- valamilyen izomépítési / szintentartási folyamatot végzünk egy súlyvesztő diéta / tömegelő diéta mellett.


El kell olvasnod azt, hogy mit jelent a fehérje, szénhidrát, zsír, hogy születik az izom, hogy épül le az izom, MIKOR ég el a zsír, MI ELŐTT / UTÁN ég el a zsír, mik azok a pulzusszámok, mit jelent az aerob mozgás, mit jelent a kardio tartomány.


Segítek neked, de ameddig nem olvasol utána, addig nem fogod érteni miért ezt írom, és nem fog kellőképpen motiválni, mert nem fogod elhinni, hogy tényleg "csak" ennyi:


- minden nap 60 perc eröltetett gyaloglás AEROB pulzustartományban (magyarán még tudjál beszélni lihegés nélkül, semmi erőlködés, lazaság van)

- nem tudom hány kiló / milyen magas vagy jelenleg, de kb 1800-2000 kalóriát kell bevinned naponta ami szigorúan minőségi tápanyagból kell, hogy álljon: jó minőségű fehérje, szénhidrád és JÓ MINŐSÉGŰ ZSÍR! (magvak)

- cukor teljesen nulla. SEMMI cukrot nem ehetsz. Se csoki, se cukor, se müzli. Még szájbarágósabban: bármilyen élelmiszer, ami akár 1g cukrot is tartalmaz, azt nem veszed a szádba (kivétel ha valami öntetet / napi adag kaját csinálsz, és elenyésző mennyiség lenne az az 1-2g).

- minden étkezésed főétkezés: tészta / rizs / édesburi + csirke / marhahús / halacska / egyéb vegán cucc ami helyettesíti a húst és megfelelő fehérjét ad + zöldségköret


- annyi zöldséget ehetsz, amennyit csak akarsz és szét nem durransz

- egy darab gyümölcsöt sem eszel (cukor)

- nem iszol tejet sem


Ezt értsd meg, kövesd 3-4 hónapig és lefogytál 15-20-25 kilót egészségesen úgy, hogy soha nem leszel éhes és egészségesen táplálkozol (lehet még többet fogsz enni, mint előtte, csak most értelmes dolgokat)


Ennyi és nem több. Az edzést rád bízom, mint mondtam az elhanyagolható ha fogyni akarsz. Természetesen ha van időd, az nagyon jó ha csinálod.

2021. febr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%

Én 24 kilótól szabadultam meg. Nem csak diétával, edzettem mellé, de sajnos így is lóg picit a bőr, de nem vészesen, és észrevettem, hogy feszesedik. Kardió+súlyzós edzés+hasizom! Alhasra figyelj! Arra húzz legtöbb gyakorlatot. Tapasztalat.


[link]

2021. febr. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
A #4 olyan bődületes ostobaságokat írt, hogy én szégyellem magam helyette. Ne hallgass rá, egyenes út lenne a visszahízáshoz és egy egészségtelen, önkínzó élethez.
2021. febr. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

Komolyan le lett pontozva a tényszerű meghatározása egy zsírvesztő kúrának? :D Milyen elmeroggyant majmok vannak itt, te jó isten :D Miért lettem lepontozva? BÁRKI nyugodtan kijavíthat, de ne annyit írjon mint a 6-os, mert az nem elég :D


Amúgy miért önkínzó? Azért mert ehetsz egész nap, és még is lefogysz? Vagy mire gondoltál? Olvastál / tanultál te valaha is akár egy mondatot is ezzel kapcsolatban? Köszönöm, hogy megnyilvánultál, mert ebből is látszik, hogy a hozzád hasonló, ostoba szerencsétlenekkel van tele az oldal, akik csak lepontoznak mindenkit.


kérdező: ha utánaolvasol, akkopr rá fogsz jönni, hogy ez az út. Senkinek nem kell hinni, utána kell olvasni, meg kell tanulni.

2021. febr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%

Ezt komolyan én sem értem. 4# adott egy normális, működő, használható módszert, választ adott a kérdésre.

Miért pontozzátok le?

6# semmi értelmeset nem ad hozzá, és őt meg felpontozzátok?!?

2021. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

És vajon ki a franc akar élni szerinted csirkerizsen hónapokon át? Ez önkínzás. Ha neked ez oké, hajrá, csináld! Én biztosan nem követném a tanácsaidat és hidd el, sokan mások sem. Unalmas, monoton étkezés. Rettegsz a szénhidráttól? Jesszus. Mindenkinek más igényei vannak. Olyan életmódot kell kialakítani amit hosszú távon is tudunk tartani és nem kényszerből nyomjuk le a kaját a torkunkon. Kezdetben az is elég ha a fogyni vágyó elhagyja az étkezések közötti felesleges nassolást és fogyasszon rengeteg folyadékot, vizet. Alakítson ki magának naponta legalább három étkezést ami lehetőleg lassan felszívódó szénhidrátból álljon és fehérjéből. De ezt sem lehet egyik napról a másikra. Te pedig olyan szélsőséges diétát javasolsz, amitől mindenkinek elmegy a kedve az egész fogyásosditól.

Fogyni kalóriadeficittel tudsz. Ha a kereteden belül vagy, mindegy hogy mit eszel. Egyél amit szeretnél és jólesik. A minimális izomvesztéshez viszont szüksgések a jó szénhidrátok és a magasabb fehérjebevitel.

2021. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

"És vajon ki a franc akar élni szerinted csirkerizsen hónapokon át?"


Nem tudom, én ilyet nem írtam. Ezt te találdtad ki.


"Ha neked ez oké, hajrá, csináld!"


Csináld te..


"Én biztosan nem követném a tanácsaidat és hidd el, sokan mások sem."


Ez nem az "én" tanácsom, én csak összefoglaltam azt, ami a lényeg. Ez nem szubjektív dolog, ezek tudományból fakadó tények. Amúgy meg akkor maradj felőlem dagadt zsírgöb.


"Unalmas, monoton étkezés"


Minden nap 3 különböző féle melegételt eszem.


"Rettegsz a szénhidráttól?"


Már hogy rettegnék? :D Ha nem jutnék hozzá, nem lenne erőm, és mégtöbb zsírt halmozna fel a szervezetem a stresszhatás miatt. Az egyik legfontosabb tápanyag


"Mindenkinek más igényei vannak"


Nincsenek. Mindenkinek a teste ugyan abból van, és ugyan olyan biokémiai folyamatok mennek végbe, tehát az étkezésben szereplő mikrotápanyagok szükségletei is mindenki számára azonosak.


"Olyan életmódot kell kialakítani amit hosszú távon is tudunk tartani és nem kényszerből nyomjuk le a kaját a torkunkon."


Pontosan


"Alakítson ki magának naponta legalább három étkezést ami lehetőleg lassan felszívódó szénhidrátból álljon és fehérjéből"


Én legalább 5-6 étkezést javaslok, de a hárommal se lesz baj, ha van elég önfegyelmed nem zabálni a két étkezés között.


"De ezt sem lehet egyik napról a másikra."


Már miért ne? Ezért kell utánaolvasni és tudni mit eszel: nem szabad inzulinkiugrásokat generálni (olyan dolgokat kell fogyasztani, amik a legkevésbé szúrják ki az inzulinműködést)


"Te pedig olyan szélsőséges diétát javasolsz, amitől mindenkinek elmegy a kedve az egész fogyásosditól."


El se olvastad mit írtam, csak jártatod az okoskodó buta pofádat.


"Fogyni kalóriadeficittel tudsz."


Így van, de honnan tudja a kedves kérdező, hogy mennyi kell neki naponta? Ehetsz te 1500 kalóriát naponta amitől ugyan úgy hízni fogsz, ha csokin meg csipszen élsz.


"Ha a kereteden belül vagy, mindegy hogy mit eszel. "


Ostobaság. Már hogy lenne mindegy?? Szerinted ugyan azt a hatást váltod ki a szervezetedből, ha megiszol egy liter disznózsírt, vagy ha megeszel 3 adag édesburis halacskás zöldségköretes öntetes valamit 2 répával??


"Egyél amit szeretnél és jólesik."


Igen, de ehhez meg kell ismerni azoknak az alapanyagoknak / ételeknek a listáját, amikből egészségesen finomakat lehet enni.



Az a baj ezzel, hogy a hozzád hasonló idióták vannak többségben ezen az oldalon, és teljesen feleslegesen írtam le ezt a 30 sort, mert TE elolvasni nem fogod, beismerni meg végképp nem fogod, hogy ostoba, tudatlan, buta tuskó vagy.. a kérdező meg nem fogja tudni eldönteni, hogy kinek higyjen mivel zéró tapasztalata van. Na én léptem

2021. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!