Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Egy csinos, vonzó nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Egy csinos, vonzó nő esetében kevésbé mertek kezdeményezni, mint egy átlagos, vagy egy csúnyább nő esetében?

Figyelt kérdés
Privát üzeneteket nem kérek.

2021. szept. 4. 17:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Online nem annyira de személyesen biztosan nehezebben venném rá magam.
2021. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Most látom első helyre tetted a hashtag szexet :D Így akkor viszont más a leányzó fekvése, totál átlagos külsővel szerintem felesleges még a gondolat is :D
2021. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#2

Én a 6. mezőbe írtam, nem tudom miért írj ki, mert nem konkrétan erre vagyok kíváncsi.

2021. szept. 4. 17:15
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy elég szexközpontú a gyk.:D Még soha nem kezdeményeztem személyesen amúgy, biztos nem egy patika csajszinál kezdeném. Szerintem ahhoz olyan ego kell mint egy ház.
2021. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek se merek kezdeményezni, ezért maradtam az online társkeresésnél.


Párommal így találkoztunk, 3 éve együtt vagyunk már.

2021. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ki akart írni ,azt se tudjuk hogy te melyik vagy 😝


A helyes válasz: igen

Aztán jön Andy és lecsapja

2021. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Eég piával bennem bárkihez odamegyek.
2021. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egy ugyanolyan tulajdonsagokkal rendelkezo pasi siman kezdemenyez egy ilyen nonel. Ellenben egy atlagos vagy csunyabb nonel nem fog kezdemenyezni. De nem azert mert nem mer kezdemenyezni, hanem neki az nem pálya. Meglepo lenne ha palya lenne neki. Keves olyat latni. A szep nok mellett mindig szep pasik setal a vallukat fogva. Forditva nem lattam meg ilyet hogy egy atlagos no mellett szep pasi vagy egy csunya no mellett szep pasi.
2021. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
* szep pasi setal
2021. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem hinnem hogy ilyen no mellett elsetalna egy masik es mar le is csapta volna a kezerol mert ding a pasit telibe talalta cupido. Ilyen nincs. Egy szep novel setalva nem fog szerelmes lenni egy mellettuk elsetalo atlagos nobe.


A 6-ost nem ertem az Andys valaszat. Ez valami szleng? Komolyan hulyenek erzem magam, de dunszt nem értem. 🤦

2021. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!