Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az átlagos fiúk miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos fiúk miért nem mernek kezdeményezni a "szép" lányoknál?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy azok a fiúk akik kedvesek, aranyosak, normálisak, és nem úgy néznek ki, mint az ecsetfejű swagger páwák meg társaik, hanem normálisan öltözködnek, csak épp nem kiemelkedően jóképűek (ami nem baj), mindig megijednek egy "szebb", dekoratívabb lánytól. Alap járaton nem mernek kezdeményezni, vagy pedig vmi miatt úgy tekintenek rájuk, minht a szépségük egyenlő lenne a visszautasítással, vagy k*urvasággal. Ezt nem értem. Valamelyik nap is a metrón utaztam, és egy ilyen fiú volt a közelemben. Aranyos volt nagyon és nézett, szerintem próbált szemezni, de nem nyomulósan. Én viszont ahhoz túl félénk vagyok, hogy ezt nagyon viszonozzam. Azért visszapillantottam rá párszor, de mégsem jött oda. És ez nem csak az én esetemben van így. A legtöbb fiú nem ad magának esélyt.

2013. ápr. 16. 20:39
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
69%
Mert a lányok 95%-a egy beképzelt bärom :)
2013. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
95%
hiányzik a magabiztosság
2013. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Engem az ilyen kaliberű lányok mindig elküldenek a halál f*szára. Szerinted, mi lehet akkor az oka?
2013. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
96%
azért mert megijednek a fiúk a szép lányoktól...hogy jajj ha ő ilyen gyönyörű akkor biztos valami fullos csávó kell neki... abba bele se gondolnak , hogy az ilyen lányoknál szoktak a legkevésbé kezdeményezni..meg persze félnek a visszautasítástól, hogy ő olyan egyszerű nem lenne esélye úgysem..milyen gáz ha elküldi a csaj...
2013. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
91%

"A legtöbb fiú nem ad magának esélyt."


A lányok nem adnak esélyt a fiúknak.

2013. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
84%
Mert az igazán szép lányok jelentős része csak jóképű és/vagy gazdag csávókkal foglalkoznak. Ha te nem ilyen vagy, akkor jó, maradj is ilyen, de sok olyan szép lány nincs akit érdekelnének az átlagos fiúk.
2013. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
30%
Attól, hogy te szépnek tartod magad még nem vagy az. Feltehetően azon gondolkozott, meg felelő lennél e neki, de aztán rájött, hogy ennél(nálad) azért még ő is jobbat érdemel az átlagossága ellenére.
2013. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, én úgy figyeltem meg hogy az ilyen lányokból 10-ből 9 elküld a *****ba. Eggyel összejött, 2 hétig, akkor is úgy lépett le hogy nem is szólt, mástól tudtam meg hogy összejött valami rózsaszín pólós felnyalt hajú divatmajommal. Elhiszem hogy te kivétel vagy ami jó, de ez nagyon ritka, sajnos. Ez van, én attól még próbálkozok, csak nem az ilyeneknél, és azóta nagyobb az a sikerskála, a minőség ugyanolyan csak kívülről nem látszik.
2013. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
Mert engem még a csúnyább lányok is a barátzónába űztek, vagy még oda se, ezek után mit csináljak?!
2013. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy az általánosításotoknak mi isszuk meg a levét..
2013. ápr. 16. 20:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!