Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van koztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van koztetek olyan, aki egyaltalan nem szexel csak mert csunya a teste es szegyell levetkozni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 4. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Van.


Szülés után már nem a régi a testem. Ezért kevés önbizalmam lett. Így nem merek levetkőzni egy férfi előtt. De ha kell, megteszem, ha tudom és érzem, hogy nem fog eldobni ezért.

2021. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen, én. Műtéti hegek sokasága van rajtam. (F)
2021. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
#2 Ha valaki szeret, műtéti hegek nem fogják megállítani. Légy bátrabb.
2021. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Rajtam ha epp van pl 5 kg plusz, (rajtam ez rendesen meglatszik), a libidom is rendesen alábbhagy.

Barátom meg csak annyit lát az egészbol mintha laposodna a szex, tekintve hogy olyankor csak"letudom"a dolgot miatta vágyak nélkul, szenvedély meg minden nélkul.

2021. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
4-es 5kg, az semmi, ő észre sem veszi! Nem érdemes olyanon parázni, ami nem is létezik.
2021. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem kedvelem a saját alkatom, egyedül talán akkor nem lenne ez gond, ha tudnám, hogy olyannal vagyok, akit ez nem zavar. De általában csak tippelhetem a dolgot és általában arra tippelek, hogy "nem jön be neki".
2021. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem miatta parázom. Ha dagadéknak látom magam, meg felfujodtnak felpuffadtnak meg "kitömöttnek" akkor en ugyis érzem magam (mint akire adtak egy szumós jelmezt)belolem nem is jön a vágy sem valahogy a szexre.


Ha nem szeretem magam es egy tramplit látok ahogy "vonul", en akkor a szexet sem szeretem valahogy. Nem akarom nem kivánom.


De tudom hogy a párom(meg minden pasi) eszre se veszi meg amugyis meghúznának minden 2.nőt tökmindegy hány kg, csak normal határon legyen, a lényeg ugyis ami a lába közt van.


Szoval en nem a pasik miatt nem akarom h jaj mit lát.

Amig ők 10 nőből 10 et meghúznának addig ez igy is marad.

2021. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*4.voltam
2021. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A műtéti hegekkel semmi probléma nincs szerintem. Nekem van, de nem emiatt van ez velem, hanem mert lapos a fenekem és megvannak ereszkedve a melleim. Bárcsak csak műtéti hegek lennének rajtam.
2021. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Van.

Egy gyógyszer szedéséből adódóan sajnos eléggé szőrös lett a hasam,a szőrtelenítés ellenére is nagyon látszik.

Erre csak rájön,hogy van rajtam plusz,nem tartom magam nőiesnek,fiatal korom ellenére pedig lógnak a melleim is.

Az életben nem tudnék levetkőzni senki előtt.

21/N

2021. szept. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!