Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok ismert emberrel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ismert emberrel?

Figyelt kérdés

Egyszer láttuk egymást egy eseményen, nagyon szemezett velem, aztán bekövettem, vissza követett. És pár napja rám írt, hogy szeretne velem találkozni.


Nos, kicsit utána olvastam, és elég nőcsábásznak tűnik…


Illetve más városban is élünk.


Magamat ismerve, engem zavarna, hogy sok nővel van (akár napi) kapcsolatban, a szakmájából kifolyólag. Illetve ha megtudnám, hogy vagy 100/több száz nővel lefeküdt előttem 😅. Már pedig ez benne van a pakliban..


Nyilván a járás csak felvetés még ez esetben, nehogy azt gondoljátok, hogy egy találkozó miatt egyből erre gondolnék. :)



2021. szept. 7. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Red flages a csávó.
2021. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Tuti, hogy megszívnám, többet gondolnék bele, beleszeretnék, stb. Védem a kis lelkem, amennyire csak tudom.
2021. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Jajj de cukik vagytok #2 :) nem kell azt védeni. Úgyis telebeszéljük a fejetek :)
2021. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2-es

Igen, én is ettől tartok. Hogy nagyobb eséllyel csalódnék, vagy hogy csak arra kellenék. De ugyanakkor az is motoszkál bennem, hogy mi van ha mégsem? A korban is benne van már kicsit, az egyik interjújában mondta, hogy lassan családot is szeretne alapítani.

De ahh..félek 😃

2021. szept. 7. 16:37
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor se ha nem lenne nőcsábász, de más miatt. Nyilván a nőcsábász alapból kuka, de ha alapvetően az a fajta ember lenne, aki kapcsolatban hűséges, de szingliként kalandozik az nem érintene különösebben, szóval nem érdekelne ha sok partnere volt előttem és az se, ha sokan rajongnak érte, ezeket simán tudnám kezelni. Viszont ha ismert emberrel kezdenék és nem rejtegetne a nyilvánosság elől, akkor elveszne az anonimitásom, amit túlságosan nagyra értékelek ahhoz, hogy ilyen emberrel összejöjjek.
2021. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2021. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2021. szept. 7. 16:57
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

"Illetve ha megtudnám, hogy vagy 100/több száz nővel lefeküdt előttem"


Nálam egy ilyen férfi felejtős lenne.


De te tudod, hogy tudsz-e benne hinni, hogy úgy lennél a 101., hogy hozzád hűséges lenne legalább egy darabig.


Nálam ez a naivitás csúcsa lenne - de te tudod, hogy te mit keresel, és miben tudsz hinni.

2021. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Amúgy az is fura, hogy látom sokszor fent van, de mégis kb egy nap mire válaszol 🙄 Úgy, hogy egyből megnézi amit írok…nem azt mondom, hogy azonnal írjon, de kicsit mintha ez is azt jelezné, hogy más lányokkal csacsog..
2021. szept. 7. 22:04
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen, te így is úgy is rá vagy kattanva, bármit is csináljon.

Gerjeszted magadban tovább.

2021. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!