Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok ismert emberrel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ismert emberrel?

Figyelt kérdés

Egyszer láttuk egymást egy eseményen, nagyon szemezett velem, aztán bekövettem, vissza követett. És pár napja rám írt, hogy szeretne velem találkozni.


Nos, kicsit utána olvastam, és elég nőcsábásznak tűnik…


Illetve más városban is élünk.


Magamat ismerve, engem zavarna, hogy sok nővel van (akár napi) kapcsolatban, a szakmájából kifolyólag. Illetve ha megtudnám, hogy vagy 100/több száz nővel lefeküdt előttem 😅. Már pedig ez benne van a pakliban..


Nyilván a járás csak felvetés még ez esetben, nehogy azt gondoljátok, hogy egy találkozó miatt egyből erre gondolnék. :)



2021. szept. 7. 15:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagy játékos a csávó, aki már rutinból tolja ezeket a játszmákat. Ha lazán tudod te is kezelni (nem úgy tűnik), akkor vágj bele, ha nem... nos, akkor jobb, ha inkább elfelejted.
2021. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen, így igaz. Nem élem bele magam..
2021. szept. 7. 22:48
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

Elhívott talizni (valszeg szexet akar) erre mar azt kérdezed itt, hogy járnánk-e ismert emberrel (a helyedben)

😊 Ügyes a csávó

2021. szept. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
33%
Csak a személyiség számít.
2021. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem.Csak nő? Végül is,van egy eredeti kérdés.Férfiként,igen,járnék ismert nővel.
2021. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!