Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek? Jelöljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Jelöljem ismerősnek az illetőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem a következő: rövid ideig dolgoztam egy helyen, ahol nem hosszabbították meg a próbaidőm. Volt ezen a helyen egy srác, aki rettentően tetszett, és a reakcióiból egyértelműen látszott, hogy kölcsönös, viszont a munkahely jellege miatt nem tudott kibontakozni a dolog (szigorú, formális környezet), nem is igazán beszéltünk, inkább kerültük egymást/ zavarban voltunk. Arra gondoltam, hogy most, hogy már nem vagyok ott, jelölöm ismerősnek facebook-on, amiből szerintem egyértelműen ki fog derülni az érdeklődésem, de azért nem olyan tolakodó a dolog, ezért gondoltam erre a módszerre. Azért kicsit félek, hogy beégetem magam ezzel, úgyhogy erősítsétek meg légyszi, hogy ebben igazán nincs semmi, és bár levágós lesz a jelölés oka, de azért nem olyan durva a dolog. :D Nőként nem szeretek kezdeményezni, és furcsa is lesz ez így, hogy csak őt jelölöm az egész irodából, de jobb módszer nem jutott eszembe, hogy átadjam neki a labdát. Köszi előre is a válaszokat!

2021. szept. 7. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak bejelölés, az égvilágon ez semmi... ez nem nagy kezdeményezés.

És nem lehet beégni vele, mi a legrosszabb, Rádír hogy szia kivagy? Vagy letilt?

Gondold el, ennél nagyobb kezdeményezések is vannak, de egy kattintást igazán megtehetnél, nem nagy ügy. Egy kattintásról úgy beszélni, hogy "nőként nem szeretek kezdeményezni" komikusan hangzik, de nem bántás :D

2021. szept. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom én is, hogy túlgondolom a dolgokat. :D Valóban nem nevezném kezdeményezésnek, de én leszek az, aki nyíltan bevállalja, hogy kapcsolatba lép a másikkal, még ha ilyen módon is. Azt nem írhatja, hogy szia ki vagy, mivel tudja, ki vagyok. :) Csak olyan rossz tapasztalataim vannak, hogy nekem már ekkora lépést megtenni is traumatikus szinte. De mindegy, gondolom jobb tudni a valóságot, és bevállalni, hogy esetleg nem igazol vissza, vagy visszaigazol, és nem szól hozzám. :) De igazad van, és köszi a választ, megnyugtattál, hogy akkor nem követek el semmi botrányosat, haha. :D
2021. szept. 8. 00:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj :D Aranyos. Nyugi, ebből pont semmit nem fog sejteni. Visszajelöl, aztán jobb esetben írni fog előbb-utóbb. :D
2021. szept. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán bejelölheted, abban még nincs semmi. Szerintem beszélgetés szintjén érdeklődhetsz is mi van a régi munkahelyeden.
2021. szept. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Ti hogy a phaszomba ismerkedtetek volna fosbook előtt, most komolyan!
2021. szept. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan jelöld be, de ne csodálkozz ha nem veszi rögtön a lapot,hogy mi célból tetted. Én viszont a helyedben a régi munkahelyről nem érdeklődnék,nem hosszabbították meg a próbaidőd, esetleg arra is gondolhat,hogy bosszúból valamit tervezel.


Azzal tehát nincs gond..bejelölöd, vélhetőleg visszajelöl...de aztán hogyan tovább? Viszont ha nem jelöl vissza se csodálkozz, lehet,hogy az,hogy nem hoszabbították meg a próbaidőd után a jogviszonyodat nem szeretne ismerősének tudni.

Bár arról nem írtál miért nem hosszabbították meg.

2021. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezt a bosszú dolgot nem értem, de nem nagyon akarom szóba hozni a volt munkahelyet, csak amennyire muszáj. A próbaidő dolog nem igazán releváns szerintem, egyébként azért, mert bár nem tudtak semmilyen nagyobb hibát kiemelni a munkámban, apróbb pontatlanságokra hivatkoztak, és hogy szerintük hosszú távon nem bírnám a nyomást ezen a helyen. De ezt önmagában nem érzem kizáró tényezőnek, sőt az hogy már nem vagyunk kollégák, szabad utat nyit, még ha ilyen számomra nem kedvező is ez a fordulat.Ehhez a döntéshez neki semmi köze nem volt személyesen.

Egyébként szerintem érteni fogja miért jelölöm (csak és egyedül őt az egész irodából), okos fiú. De talán nem is ez a lényeg, hogy értse, hanem ha ő maga akarna valamit, megadom hozzá a módot és egy kis bátorítást a jelöléssel. :) Bár nem tudom, elég-e ennyi, de ha nem, elengedem a dolgot szerintem. Köszi a választ!

2021. szept. 8. 12:52
 8/13 anonim ***** válasza:
sok sikert!
2021. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Engem érdekelne, mi lett a fejlemény. Bejelölted? Lett utána valami?
2021. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi az érdeklődést, ma nagyon késő este jelöltem be végül, egyelőre nincs visszajelzés, holnap meglátjuk. Most az az érzésem, el sem fogja fogadni a jelölést, de hamarosan kiderül, majd jelentkezem a fejleményekkel. :) Elég kellemetlen érzés lesz, ha nem fogadja el, de legalább tudom a valóságot, úgyhogy így is megérte. We'll see.
2021. szept. 18. 02:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!