Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes felkeresnem a lányt 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes felkeresnem a lányt 2 év után?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt nagyon jó barátok voltunk, tényleg nagyon szoros kapcsolat. Rengeteget beszéltünk, aludt is nálam, én is aludhattam volna nála csak az apja nem engedte. Nagyon közel álltunk egymáshoz. Aztán beleszerettem és bepróbálkoztam nála. Itt nagyon felidegesedtem mert azt mondta hogy barátságnál nem akar többet. Na és itt vége lett, nagyon rosszul esett. Azóta eltelt 2 év, nem hallottam róla semmit, nem is láttam régóta. Úgy érzem hogy fel kéne keresni, 2 év alatt lehet hogy megváltozott. Akkor 17 éves volt, mostmár 19. De én is változtam, mert nem vennék a szívemre egy visszautasítást, ha úgy lenne megint
2021. szept. 16. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd fel.
2021. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem keresett, akkor biztos nem gondolta meg magát azóta sem, teljesen felesleges ebben reménykedni.
2021. szept. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

mi az, hogy hatha megvaltozott? neki miert kene megvaltoznia?! semmi rosszat nem tett. te meg titkon abban remenykedsz, hogy hatha most nem utasit el es lehet valami.. ez esetben hatarozottan NE keresd fel, mert valoszinu o semmit se akar toled es csak terhes lenne neki az ujabb nyomulasod, meg a visszautasitas megint.



ha el tudod fogadni, h csak baratok vagytok es nem nyomulsz ra ujra, akkor lehet keresni, egy probat meger, h rairsz, mivan vele. de hangsulyozom, csakis akkor, ha mem nyomulni akarsz.

2021. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel mást.
2021. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!