Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes felkeresnem az...

Mikor érdemes felkeresnem az orvost a 0. Uh miatt?

Figyelt kérdés

7napja késik. 2 erős pozitív tesztem van.

Ha magánrendelőbe megyek mennyi idő a vizsgálat?


2021. febr. 24. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta az orvosom,hogy mikor megint meg kéne hogy jöjjön akkor menjek. Akkor már biztos van szivhang is. Én is 1 hét késés után csináltam a teszetet dec eljén. És januar elején mentem akkor voltam 10 hetes.

Magán biztos előbb fogad csak lehet még nem lesz szivhang. És vissza hiv majd. Amugy maga vizsgálat nem több 15 percnél.

2021. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Két hetes késés után mentem, nem láttak semmit. Visszahívtak újabb két hét múlva.
2021. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a kilencedik héten voltam, volt szívhang. Nyolc hetesnél korábban nem érdemes, mert nagy esèllyel nem találnak semmit és élő terhességről csak akkor állítanak ki leletet, ha szívhang van.
2021. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
8-9 hetesen mentem mindegyikkel. 😊
2021. febr. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8 héten
2021. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiammal kerek 7hetesen, masodik terhességemnék is kerek 7hetesen (ez csak üres petezsák maradt) most meg 7+3 mentem. Fiamnál is és most is volt már szívhang.
2021. febr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én már a 6. héten mentem, hogy biztosan tudjuk, hogy jó helyen van-e, nem méhen kívül véletlen. (Már akkor paramami voltam :D) Persze benne volt, hogy nem fogjuk még látni, de nekem szerencsém volt és már látszott a kezdetleges szivecskéjének működése :) Mondjuk ekkor hallani nem lehetett még.
2021. febr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!