Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak?Nem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?Nem tudtam elmenni a randira, most a lány meg folyton írogat és hol korhol, hol azt mondja, legyen vége. Én ezekre nem is tudok mit reagálni. Nem szándékosan mondtam le, csak közbejött egy megbeszélés, amit nem tudtam előre.

Figyelt kérdés
Sajnos a múltkor is volt ilyen váratlan munkamegbeszélés. Nem az első eset. Mit csináljak? A lány tetszik, de ez a viselkedés nem.Kikészülök azt érzem.
2021. szept. 18. 10:37
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Próbálok rá időt szakítani, de ez ilyen. Milliós üzleteket nem lehet csak úgy lemondani. Sokszor mondta, nem bírja tovább, mégsem szakítja meg velem a kapcsolatot, csak bepörög, mint az állat és hisztizik, hogy neki így nem jó, úgy nem jó.
2021. szept. 18. 10:55
 12/28 A kérdező kommentje:
9: nem kötelező elhinni
2021. szept. 18. 10:56
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

A milliárdos üzletből már csak milliós maradt. Durva a forint inflációja. :(

Ha valóban ilyenekkel foglalkoznál, akkor tudnád, hogy ez nem így megy. A tárgyalások időpontját van, hogy átrakják, de átbeszélik. Nem úgy működik, hogy: Hé, ember, nem ma délelőtt lesz, hanem ma délután a megbeszélés és ha nem jössz, akkor soha többet nem állok veled szóba és nem kapsz pénzt.

Igazából az a csoda, hogy veled szóba áll egy nő.

2021. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy bonyolítasz te milliós üzleteket! Max ha arról van szó, hogy az ügyfél építkezik, és most azonnal kell neki egy segédmunkás. 😂

Aki ilyenekkel foglalkozik, az pontosan tudja, hogy adott szó szent, és úgy alakítja az időpontokat, hogy senki se maradjon hoppon.

Délelőttől délutánig egy üzit nem tudsz dobni, hogy bocs, de valami közbejött. Ha a csaj egy ügyfeled lenne, akkor is elbuknád. Semmi szervezőkészség, semmi megbízhatóság.


A kérdésre: hagyjátok egymást békén. Nem fog ez menni, kár erőltetni.

2021. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Ez ingatlanbiznisz
2021. szept. 18. 11:13
 16/28 A kérdező kommentje:
Ha az ügyfél x időben ér rá, akkor x idő. Az lehet karácsonykor, lehet pünkdösdkor, lehet szombaton, akár vasárnap.
2021. szept. 18. 11:14
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ez ingatlanbiznisz"

Mennyire jól hangzott ez így... :D


"Ha az ügyfél x időben ér rá, akkor x idő. Az lehet karácsonykor, lehet pünkdösdkor, lehet szombaton, akár vasárnap."

Nem.

2021. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Nem kötelező senkinek sem elhinni. Csak tényeket közlök. A kérdés nem is arra vonatkozott, hogy engem kellene megítélni, vagy elítélni, mert valótlanságnak tűnik, amit írok.
2021. szept. 18. 11:20
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

"Csak tényeket közlök."

Nem.


"A kérdés nem is arra vonatkozott, hogy engem kellene megítélni, vagy elítélni, mert valótlanságnak tűnik, amit írok."

De.


Figyelj. Normálisan leírta több ember is, hogy nem úgy működik ez a sztori, ahogy megpróbálod előadni. A csaj meg egy normális, értelmes pasira vágyna. Ne húzd az idejét feleslegesen, neked nem való még komoly kapcsolat.

2021. szept. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
17: te nem ismered ezt a foglalkozást, úgy tűnik. És igen, ha egy ügyfélnek este 8 óra jó szerződéskötés, vagy adásvételi megbeszélés szempontjából, akkor hozzá kell igazodni. Én nem vergődhetek, hogy nem lesz jó, lehetne máskor esetleg? Zárjuk le ennyivel ezt, köszönöm.
2021. szept. 18. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!