Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak?Nem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?Nem tudtam elmenni a randira, most a lány meg folyton írogat és hol korhol, hol azt mondja, legyen vége. Én ezekre nem is tudok mit reagálni. Nem szándékosan mondtam le, csak közbejött egy megbeszélés, amit nem tudtam előre.

Figyelt kérdés
Sajnos a múltkor is volt ilyen váratlan munkamegbeszélés. Nem az első eset. Mit csináljak? A lány tetszik, de ez a viselkedés nem.Kikészülök azt érzem.
2021. szept. 18. 10:37
1 2 3
 21/28 moozygoo ***** válasza:
0%
Ez egy fogyatékos hagyd a fenébe, ha most ilyen később se lesz máshogy
2021. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
95%

"te nem ismered ezt a foglalkozást, úgy tűnik."

De.


"És igen, ha egy ügyfélnek este 8 óra jó szerződéskötés, vagy adásvételi megbeszélés szempontjából, akkor hozzá kell igazodni."

Nem kell, hanem lehet. És nem aznap meg előtte nap közlik, hogy bocs, embertelen időpontban érek csak rá. Ne haragudj, de te komolyan azt gondolod, hogy rajtad kívül senki sem ért ehhez?


"Én nem vergődhetek, hogy nem lesz jó, lehetne máskor esetleg?"

De. Üzletkötésnél az időpontokat nem adják, hanem megbeszélik. Kölcsönösen.


Egyébként, akkor nyugodtan üzletelgess csak így az álomvilágodban, a nő meg majd nem ad több időpontot neked...

2021. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó feltételezzük azt, hogy igaz amit írsz és tényleg milliárdos ingatlan bizniszeket bonyolítasz. Ebben az esetben nem fér össze a lánnyal az életstílusotok, hiába tetszik nem passzoltok össze, és ez már most kiderült. Keress egy olyan lányt, aki rugalmasabban kezeli, hogy második helyre teszed, és nem akad ki, hogy egy megbeszélt találkát akár az utolsó pillanatban is lemondasz. Sok sikert hozzá. Idővel majd rájössz, hogy a pénz nem boldogít, hiába hajszolod a karriert és nem bújik hozzád este, valamint egy idő után arra is rájössz, hogy meghatározó ünnepeket, embereket hagytál ki az életedből egy munka miatt, amiket majd nem ad vissza senki.
2021. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Valamint eléggé úgy hangzik, hogy csicskának tartanak a munkádban, ne haragudj, nem bántásként.. de akit így lehet ugráltatni, egyik pillanatról a másikra úgy, hogy nem nézik semmibe a magán életét... Nem tekintenek rád emberként, aztán van az az állapot, hogy nincs az a pénz, amiért ezt tűri az ember.
2021. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
24: nem. Az egyik legsikeresebb üzletkötője vagyok a cégnek. Még vannak emberek, akik tőlem is többet dolgoznak, én max a közepén vagyok a mezőnynek az alig dolgozók és a mindig dolgozók között. Ennek ellenére bejönnek az üzeltek, vagyis mondjuk úgy, többsége. De eltökélt vagyok és szívós, ha a melóról van szó.
2021. szept. 18. 12:06
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a pasim biztosítási ügynök volt sokáig. Ő is az ügyfelekből élt, ha nem kötött a hónapban, akkor nem kapott pénzt. De soha nem pakolgatta velem a közös programokat.

Az üzletkötő nem egy kutya, hogy pattanjon mikor hívják. A megbeszéléseknek olyan időpontban kell zajlania, ami mindkét félnek jó. Nincs olyan, hogy csak az az egy időpont van. Nyilván mondjuk egy közeli rokonod temetését te sem mondtad volna le. Innen csak fontossági sorrend kérdése az egész. Neked nem fontos ez a csaj, mert simán pakolgatod a randit, ahelyett, hogy másik időpontot javasolnál a milliárdosból lett milliomosnak. Ezt senki nem fogja elfogadni. Koncentrálj a karrieredre egyelőre, ilyen életmód mellé tök felesleges egy csaj.

2021. szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól írták az előttem szólók: prioritások vannak és az ügyfél is alkalmazkodjon.

Neadjisten ebben az esetben egy szombat déli ebéd közben is meg lehetett volna tárgyalni amit akar, ha a te péntek estéd szerinte szabad préda kellett volna, hogy legyen.



(Volt valakim (férj...), aki minden egyes családi programról elkésett a Munka miatt. Éjjel járt haza a Munka miatt. Egész hétvégén fáradt, nyűgös és türelmetlen volt a Munka miatt.

Sajnos mielőtt gyerekünk lett volna, csak annyira volt munkamániás, mint én (erős közepes), de a baba után egészen elborult az agya. Puffogott, mert fontos tréninget kellett otthagynia, hogy hazahozhasson minket a kórházból, és sokáig tartott, míg a sok cuccot mind lehurcolta az autóba, kifizette az alapítványi szobát. Ahogy a gyereket a kiságyba betettük, vissza is rohant a tréningre....


Nem vagyunk már együtt. Ha ilyen vagy, neked párkapcsolat sem való, nemhogy később család.


A lány nem kicsit labilis, neki is terápia és önismeret kéne előbb, aztán egy normális kapcsolat egy törődő társsal. )

2021. szept. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöknek fel kell fejlődnie felnőtt szintre. Egyébként egy kezdődő kapcsolatban minden érző ember természetes igénye, hogy foglalkozzanak vele.
2021. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!