Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik pillanattól kezdve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pillanattól kezdve számít egy kapcsolat nálad? Kézfogás / csük / megbeszélés?

Figyelt kérdés
Illetve mi volt a legrövidebb idő, amíg egy kapcsolatod tartott?
2018. dec. 21. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ameddig nem beszélitek meg. Mondhat akárki akármit, az, hogy “úgy éreztem járunk” okozza a legnagyobb pofáraeséseket. Jobb megbeszélni.

3 hónap volt a legrövidebb.

2018. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Megbeszéléstől kezdve.


A legrövidebb talán 2 hónap volt. Amire pedig azt hittem, hogy kapcsolat lesz az 2 nap.

2018. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Megbeszélés. Van akinél még a szex sem az.
2018. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Megbeszélni szerintem olyan 16 éves korom óta nem beszéltem meg senkivel a dolgot. Elkezdtünk randizgatni, felvállalni egymást barátok előtt, és bumm, már jártunk, anélkül, hogy kimondtuk volna. Idővel persze meg is beszéltük, hogy akkor ez most pontosan mi, de azért még előbb is már úgy viselkedtünk, mint egy pár. Egyébként nekem innen számít járásnak, mikor már felszabadulsz annyira a másik mellett, hogy ne érezd idegennek az érintését és ne legyen kínos ha párként viselkedtek együtt. Talán 1-2 hónap volt a legrövidebb ilyen idő, még a megbeszélős időszakból.
2018. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Soha senkivel nem beszéltük meg. Ez olyan, mint az oviban, hogy leszel a barátom?


Nekem kb. onnantól tudatosul, hogy úgy mutat be másoknak, mint a baratnőjét.

2018. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően azt mondanám, hogy megbeszélés. De szerintem nagyjából érzi az ember amikor már valóban kapcsolat a dolog. Nálunk párommal jó fél évig nem volt konkrétan kimondva mert kicsit féltünk "hivatalosság tenni", de teljesen egyértelmű volt mindkettőnknek. De azért én szeretem, hogyha ki van mondva egy bizonyos ponton.

A legrövidebb kapcsolatom 1 évig tartott. Soha nem mentem úgy bele kapcsolatba, hogy nem voltam biztos benne, hogy a másik is hosszú időt el szeretne tölteni mellettem.

2018. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Osztom az első véleményét, jobb ha ki van mondva.

Volt olyan hogy egy srác állította hogy együtt vagyunk három hónapja, Én meg csak néztem hogy mi? Ő úgy gondolta ha van testi kapcsolat az már kapcsolatnak számít.

A legrövidebb négy hónap volt.

2018. dec. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!