Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol szoktatok ellenkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szoktatok ellenkező neműekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mi vált be nektek? Kort és nemet írjatok, köszönöm!

2021. szept. 19. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tinderen ismertem meg a vőlegényem 3 éve


25N

2021. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most már csak élőben. Eddig fent voltam Tinderen, ott próbálgattam szerencsét, de eddig sajnos csak csalódtam az ottani fiúkban. Akikkel eddig találkoztam onnan (összesen 6) mind csak szexre ment meg szórakozni akartak. Sok ott a kamu ember.


27L

2021. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A net az halott, nem tartozom a legjóképűbbek közé, és így a net felesleges mert nagyon nagy a szórás.


volt egy hosszabb kapcsolatom 7 éves ami véget ért, azóta eltelt 3 év de a netet esélytelennek látom, pl. Tinderen 1 évig voltam fent, hiszed vagy sem összesen 1 azaz 1 match-em volt.


Szóval vagy szerencsém lesz valahol vagy nem.

37/f

2021. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:

Javarészt itt.


Nem mondanám viszont, hogy bevált :D


31/F

2021. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ellenkeznek...
2021. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam.
2021. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!