Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randinak egy közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak egy közös "telelés"?

Figyelt kérdés

Ha egy lány elhívna titeket, hogy váltsátok be az egyik vágyát...egy téli hétvégét egy vidéki faházban tölteni,

ahol borozni, filmezni és együtt főzőcskézni lehetne. Az első randinak nagyon erős?



2021. szept. 30. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Imádnám 😍

38F

2021. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt!

Mit csinálsz, ha nem jöttök ki jól? Pont ezért nem megyünk moziba sem első randin. Továbbá nem normális az a lány, aki ismeretlen embert elhív több napra - bármi történhet.

Ilyen együttlét jó, szívesen elmennék, de ehhez hosszabb ismertség kell.

36F

2021. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

#2

Mondjuk az jogos, hogy első "randinak" ez kicsit erős lenne, kivéve, ha régebbről már ismerik egymást.

2021. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

Én is imádnám, bevállalós vagyok.

42N

2021. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Fél év ismerkedés, beszélgetés után... nyilván bizalom nélkül nem történne meg az elhívás.
2021. szept. 30. 22:24
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

#5

Úgy igen. Még szép!

2021. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Első randira kizárt lenne.

Viszont pár randi után, ahol kémia is van ott imádnám😊

2021. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha fél évig írogatott veled találkozás nélkül, és neked kell elhívni első randira eleve felejtős.

Gondolom van barátnője (vagy többen), és téged csak szédít!

2021. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 harebell ***** válasza:
100%
Igen, akkor is, ha írásban sokat beszélgettek előtte. Én soha se fel nem ajánlanék, se el nem fogadnék ilyen "randit" olyannal, akivel még egyszer sem találkoztam előtte.
2021. szept. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
#5 Fél év ismerkedés... Aha, persze :) Sok sikert. Én nem rontok ajtóstól a házba, de max egy hónap, mármint személyesen, nem virtuálisan. Annyi idő alatt ki kell derülnie hogy egymásnak teremtettek-e minket. A kérdésre válaszolva persze, jó buli lenne, csak nem első randin, ismeretlenül.
2021. szept. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!