Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan, hogy közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy közös utazás/nyaralás/telelés után közvetlen szakítottatok a párotokkal?(bővebben)

Figyelt kérdés
Előtte csak hétvégente voltatok a másiknál, egyhuzamban max 1-2-3 napot voltatok együtt. És elmentetek közös utazásra, több napra (5-10 napra) és annyira beleláttatok, hogy milyen valójában, milyen lenne vele hosszabb távon, zavart hogy folyamatosan együtt vagytok, 10 napig vele fekszel, vele kelsz, megismerted hogy igazából milyen vele "együtt élni" és nagyon nem tetszik. És hazajöttetek és szakítottatok emiatt?

2020. máj. 13. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen ilyen volt. Mi nyaralás előtt is már együtt éltünk, de már akkor érződött, higy nem az igazi. Nem azzal volt a baj, hogy egész nap együtt kell lenni, hanem hogy marhára nem passzoltunk össze. Ő nagyon otthhonülős, szótlan, introvertált volt. Nem szerette sem a társaságot, sem az utazást, sem a nyaralást. Gyakorlatilag semmit, amit én meg igen. Próbáltunk kompromisszumot keresni, a nyaralás is egy volt a próbálkozások között. Megbeszéltük, hogy mivel nekem ez fontos, évi egyszer elmegyünk közösen, és ha nekem meg van igényem, a többit intézem egyedül/barátokkal.

Azt hittem, hogy tetszeni fog neki, megkedveli és rájön, hogy az utazás tök jó dolog. Hát nem jött be. 2 hetet voltunk egy marha jó helyen, ami ráadásul direkt természetközeli, turázós, kevés turisták hely, mert gondoltam ha nincs tömeg, akkor jól ellesz. Ha ehelyett 2 hétig néztem, ahogy kB szenved, és a nap fenypontja az neki, mikor végre hazaérünl az apartmanban és leülhet a tablet elé. Emellett 2 hétig simán elvolt szex nélkül...

Mikor hazajöttünk, még húztuk egy darabig a dolgot, aztán rájöttünk, hogy nagyon nem egymást akarjuk hosszú távon.

2020. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Velünk nem volt, mi eleve 1 hét fesztiválozással kezdtük egy 2 személyes sátorban, nem nagyon voltak azután meglepetések... :D

Viszont volt néhány ilyen pár a környezetünkben. Elég volt egy 3-4 napos baráti kiruccanás a végére már szakítottak is. Aztán újra össze, következő ottalvós bográcsolásnál megint szakítás. Volt, hogy simán elcseszték vele mindenkinek a további kirándulását mert harapni lehetett a feszültséget. Olyan pár is volt akik az összeköltözéssel játszották ezt. 2 hét együtt élés, szakítás, visszaköltözés, újra az egész. Az az érdekes, hogy egyik kapcsolat sem pár hétig tartott. Volt akik 3 vagy 4 évig csinálták ezt, nem értem hogy nem jöttek rá, hogy ha 3 napig nem viselik el egymást akkor az nem egy biztató dolog. A legcikibb az volt amikor egy ilyen kiránduláson párom egyik haverja megkérte az akkori barátnője kezét, csóri csaj meg éppen szakítani akart vele mert nem bírta vele összezárva, szóval nem csak eljegyzés nem lett de szét is mentek.

Ahol ilyen vagy ott nagyon nem kell együtt lenni. Egy pár napos nyaraláson még csak a házimunkából, pénzből sincs ellentét. Ha a nagy semmi ekkora problémát okoz közöttük 5-10 nap alatt akkor nagyon nem egymást keresik.

2020. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Az utazás az emberek legrosszabb oldalát hozzá elő. Már alapból az út is lefárasztja az embert, ott vagy nyűgösen, büdösen, cipeled a cuccod, a külföldiek alig akarnak megérteni, stb. Teljesen reális, hogy olyan énje jöjjön elő ilyenkor valakinek, ami nem a legelőnyösebb.
2020. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, szerintem ez azért nem igaz. Mi alapból egy egy hetes kiránduláson ismerkedtünk össze a párommal. Utána meg nem éltünk együtt, mikor a világ másik felére utaztunk 2 hétre másik 18 emberrel (ekkor jártunk 4-5 hónapja) és az égvilágon semmi konfliktus nem volt. És azóta sincs, pedig már együtt élünk.
2020. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én sztorim nagyon hasonlít az 1.-éhez! Akkor már 3 éve voltunk együtt és ebből 2,5 éve együtt laktunk. Már korábban kezdődtek a gondok. Aztán 2 hetes fullos utazás (előtte fél évvel a szintén 2 hetes trópusi úton is csak szenvedni bírt), amit szintén végig szenvedett és közben is csak cse**egetett. Már hazafelé a repülőn mondtam, hogy legyen vége...
2020. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi most decemberben voltunk telelni, fél év járás után ez volt az első teljes egészében együtt töltött hét. Hát már a harmadik nap annyira ki voltam borulva a viselkedésére. Az én baráti társaságommal mentünk, akikkel már találkozott többször is korábban, jóban is volt néhányukkal korábbról. Annyira játszotta minden nap az eszét a többiek előtt, olyan beképzelt dumát adott folyton elő, hogy csak pislogtam, jött az alpári farokméregetős dumákkal. Semmit nem segített, mindg nekem kellett elétenni az ételt, elpakolni utána. A hét végére már frászt kaptam ha csak hozzám szólt. Mi is húztuk még néhány hétig az utazás után, de már utazás alatt eldöntöttem, hogy én tőle semmit sem szeretnék a továbbiakban.
2020. máj. 13. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Olyan volt, hogy nyaralással indítottunk. Remekül elvoltunk, így szépen össze is jöttünk. Aztán nem sokkal később ugyanezt megismételtük, és teljes katasztrófába torkollott. Így változtatja meg a dinamikát a párkapcsolatosdi remek kis intézménye :/
2020. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem nyaralni jarunk, mert nem birok megulni a fenekemen a tengerparton, hanem tobb 100km-es gyalogturakra, hatizsak, sator, el caminon tomegszallas, nem mindig volt komfort, sot, megis meg jobban osszehozott, mert passzolunk. Nagy nyaralasok, amikor csak hevereszel kimaradtak az eletembol pasikkal.
2020. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi ket hetig lakokocsiban dontottuk el, hogy nagyon jol kijovunk. Raadasul brutalis idojarasban sikerult Skociat nem latnunk.
2020. máj. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!