Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randinak egy közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak egy közös "telelés"?

Figyelt kérdés

Ha egy lány elhívna titeket, hogy váltsátok be az egyik vágyát...egy téli hétvégét egy vidéki faházban tölteni,

ahol borozni, filmezni és együtt főzőcskézni lehetne. Az első randinak nagyon erős?



2021. szept. 30. 22:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#5: akkor sem

10-20 randi után jöhet

2021. szept. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem hétvégi beszélgetés hanem baszélgetés lenne 😂 Ha nő vagy akkor ne legyél ennyire felelőtlen! Ha pasi, akkor meg legyen b-terved, hogy jössz onnan vissza és mit csinálsz a hétvégén ha mégsincs meg köztetek a szinkron.
2021. okt. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%
A mi első randink is túrázás és sátrazás volt. A legelső találkozásunk ráadásul. Nem tudtam milyen kapcsolatot szeretnék vele, ezért ott és akkor lazán kezeltem. Másnap szomorú voltam, hogy nem lesz belőle több, mert mindent megkapott. De kiderült, hogy nem ez a típus. Lassan 3 éve együtt, és még mindig rózsaszín köd:D
2021. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemtol fuggelten, kizart, hogy elmenjek ilyenre valakivel, akivel fel ev alatt nem tudtunk osszehozni egy talit. Amugy jo otlet, csak nem elsore.
2021. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!