Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok már úgy, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy csak fényképen láttátok egymást, és sokat "beszélgettek" (írtok) online, és azt éreztétek nagyon megkedveltétek a másikat? Hogy vele tökéletes lenne egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 15:10
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Nemet, kort kérek szépen a válasz végére! 🙂
2021. okt. 3. 15:24
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem😀

Nekem valahogy az online túl személytelen. Nekem a chat és néhány fénykép alapján nem alakulnak ki érzelmek, nem alakul ki kötődés, de még csak érdekelni sem igazán tud a másik.


Ellenben személyesen sokkal hamarabb tud érdekelni valaki. Valahogy attól hogy látom élőben és meg tudok rajta figyelni egy csomó dolgot (még ha nem is beszélünk), sokkal inkább el kezd érdekelni.


Online nekem nem jön át az ember maga. Ez van. Kicsit talán régimódi vagyok ebben.

21L

2021. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak álomkép, majd ha találkoztok kiderül.
2021. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Igen volt. Brutális, égig érő, hullámzó, gyötrő, gyönyörű szerelem volt. Évekig húzódott, vége lett.

7 éve nem tudok semmit róla. Ha nem is naponta de heti szinten az eszemben van. Nem lehet felejteni. Sehogy.

29 voltam akkor, most 43.

2021. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Volt, látatlanban szerelmes lettem, 1 hónapig csak chateltünk. A kapcsolatunk viszont katasztrófa lett, abszolút nem illettünk össze. 4 hónapig tartott, nagyon rossz élmény, de hasznos tapasztalat volt.
2021. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
első szemèlyes talit azért èrdemes megvàrni , ki tudja milyen a másik élőben, és nem csak a külsőre gondolok
2021. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Volt, szimpátia, vonzalom kialakult és simán el tudtuk képzelni, hogy jó kapcsolat lesz belőle. Az első talin egyáltalán nem vonzott, de nem is taszított, úgyhogy elkezdtünk randizgatni. Egy ideig jól alakult, aztán kiderült, hogy egyáltalán nem passzolunk össze.
2021. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
képen manapság bárki jól nézhet ki.. annyi filter van, hogy bármelyik rúsnyasgából egy modellt varázsól ..
2021. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Most is így vagyok, vagyunk. Az a durva, hogy 1-2 hét csetelés+telefonos beszélgetés elég volt ahhoz, hogy teljesen egymásba habarodjunk mindketten. A pasi 1 hét után bevallotta, mennyire nagy hatással vagyok rá stb. Én is ugyanígy éreztem, érzek. :) Hamarosan sor kerül az első találkozóra, nagyon kíváncsi vagyok. Előfordulhat, hogy élőben nem jön be a külseje, de annyira vonzó számomra a hangja, a gondolkodása, hogy szerintem ez megdönthetetlen.

28/N

2021. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Volt férfi akit nagyon megkedveltem. Viszont nem pont a párkapcsolat jutott eszembe vele kapcsolatban :) A vonzalom inkább szexuális volt. De azon felül is nagyon befészkelte magát a gondolataimba. Amit mai napig nem értek miért, nem értem az okát, mert a párkapcsolat meg semmiféle kapcsolat a szexen felül nem jutott eszembe.


45nő

2021. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!