Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha megkedveltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megkedveltem azt a lányt aki jövendőbeli kolléganőm lesz?

Figyelt kérdés

Egy kisebb szoftverfejlesztő cégnél vagyok projektvezető helyettes. Így gyakran a megbízó cégekkel való szoftverbevezetésnél tevékenykedek. Az évek során már rengeteg céget, egyéni hozzáállást és munkamegosztást láttam.


Május végén kezdtük el a bevezetési tevékenységet XY cégnél. Megszoktam, hogy az egyes szervezeti egységek vezetői és csapatából 1-2 tapasztalt ember végzi a munka oroszlán részét. Na itt nem ezt történt. Jöttek a sorozatos szabadság miatti távollétek, így szép fokozatosan az egyik szervezeti egység gyakornoka vette át a projekteket. Július végére a saját szervezeti egységének ügyeiért kvázi őfelelt. Persze mindig rákérdezett a főnökétől, hogy csinálhatja-e úgy ahogy elgondolta. A főnöke kivétel nélkül mindig rábólintott. Egy borzasztóan talpraesett és döntőképes fital egyetemista nő, aki tud felelősségvállalni. Telefonon is magabiztos volt, és kimondottan alázatosan higgadt, pedig égett a ház párszor. Imádtam, értékelte a humorunkat (nem egyszer hívtuk őt fel vagy a főnökét.)

A lány jelentőségét alátámasztja az is, hogy amikor ő tűnt el 1 hétre, akkor kvázi megállt a projekt. Túl sok információt és lépést csak ő tudott. Pedig minden levelezésben és telefonbeszélgetések utáni memokban is benne volt az összes közvetlen kollégája.

Emberileg engem borzasztóan megfogott, a kis csillingelő energikus hangja. Nagyon vártam, hogy személyesen láthassam. Volt egy tárgyalás, amire ő is eljött. Gyönyörű és fiatal erőskézfogású tüneményként libbent be a tárgyalóba.

Kedélyesen elbeszélgettem vele, látszott rajta hogy kedvel engem.


Viszont a probléma az, hogy az én fönököm szeretné őt átcsábítani hozzánk munkavállalónak. Ritka kincs lenne szakmailag sem kezdő. Viszont ez azt jelentené, hogy nem kezdeményezhetnék nála.

Még nem döntötte el, hogy hogyan hívjuk át hozzánk dolgozni. Alapvetően kényes ügy, mert a jelenlegi cége is ragaszkodik hozzá. Konkrétan az egyetemi órarendje miatt lett egy megbeszélés átrakva.


Mit tegyek? Voltatok már hasonló helyzetben?



2019. szept. 19. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Lerövidítem:


Bejön a lány aki lehet, hogy nálatok fog melózni, emiatt nem mersz nála kezdeményezni.



Válaszom: Haver, ha jó a nő és szingli, velőbb-utóbb igy vagy úgy valaki rá fig menni cégen belül, még ha tiltja is a szabályzat.

2019. szept. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Azt ugye a mostani főnököd tudja, hogy ezért be is perelheti a másik cég?
2019. szept. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Most még nem a kolléganőd, és talán nem is lesz. Nyugodtan kezdeményezz nála! Bánni fogod, ha nem teszed.
2019. szept. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kezdeményezhetnél?Még nem a kolléganőd,és nem is biztos,hogy az lesz.
2019. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy ezt a sztorit már hallottam egyik ismerősömtől. Nem lepődnék meg, ha te lennél az, ugyanaz a munka, és egy az egyben ugyanaz a stílus.

Alapvetően azt mondanám, hogy várd meg, amíg kiderül, bekerül-e a csaj. Hidd el, nem jó az, ha kollégával jössz össze. Saját bőrömön, és másén is tapasztaltam.

2019. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha neked van valakid, ne menj ra.
2019. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!