Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak neki, ha randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki, ha randira akarom hívni?

Figyelt kérdés
Én nő vagyok, ő egy férfi. Volt egy randink egy héttel ezelőtt. Aztán én elhívtam őt újra találkozni. De azt írta, hogy nem ér rá, legyen legközelebb. Szeretnék találkozni vele, viszont ő nem keres. Hogy hívjam el, mit írjak neki?

2021. okt. 3. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj, várd meg, hogy ő keressen.
2021. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
sehogy. ez halott ugy, ha erdekelned, mar reg elhivott volna. ha nem is keres, akkor mit varsz?
2021. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha nem fog keresni?😞😢
2021. okt. 3. 15:47
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Derüljön ki a meghívásból, hogy negdughat.
2021. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te megtetted a magadét, hiszen elhívtad. Most nála pattog a labda. Ha akar valamit, akkor keressen ő...
2021. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem fog keresni, akkor fogadd el, hogy nem érdekled eléggé, és lépj tovább. Lehet nehéz, de ne alázd meg magad és ne fuss olyan busz után, ami nem vesz fel.
2021. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Végülis elhivtam, nem kerteltem. Azt mondta, hogy még nem tudja hogy rá fog-érni. Megkérdeztem hogy van-e kedve, akar-e. Erre is azt írta, hogy igen, de nem tudja hogy mit fog csinálni.


Ez a nincs ló jó a szamár is? Akkor miért nem mondja meg hogy nem, ha nem akar semmit. Basszus 41 éves. Nem értek semmit.

2021. okt. 3. 21:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hallgatni kellett volna a válaszokra… Tejesen egyértelmű volt, hogy nem érdekled igazán a férfit, te mégis újra bepróbálkozol. Mostmár legalább tanulj az esetből.
2021. okt. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hagyd, valószínűleg nem akar találkozni, mert nem ajánlott mást időpontot, csak elhessegette, hátha veszed a lapot. Az, hogy nem keres, meg még egyértelműbb. Attól, hogy valaki idősebb, nem jelenti, hogy egyenes is.
2021. okt. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azért nem utasított el, mert vésztartaléknak jó vagy. De felejtős.
2021. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!