Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tudja, hogy randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tudja, hogy randira hívtam, vagy csak barátilag ment bele a találkozóba? Lehet konkrétabban kellett volna fogalmaznom?

Figyelt kérdés

Egy baráti összejövetelen megismertem múlt héten egy lányt, és már első blikkre nagyon szimpatikus volt. Beszélgettünk, jól kijöttünk, telefonszámot is cseréltünk egy kilátásban lévő, jövőbeni közös munka miatt.


A találkozó óta minden nap eszembe jutott. Kicsit utánanyomoztam, van-e párja épp (nincs), így végül tegnap úgy döntöttem, felhívom, és megkérdeztem tőle, hogy lenne-e kedve meginni velem valamit holnap este. Azonnal belement, nem is gondolkodott - és pont ez az, ami utólag szöget vert a fejembe.


Vajon tisztában van vele, mik a szándékaim? Se őt, se magamat nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni. Szerintetek? Vagy ez mindig lutri? Sosem hívtam még senkit el így randira.



2021. szept. 16. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Vigyél majd neki virágot, érteni fogja hogy ez randi.
2021. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Látszik a tapasztalatlanság, ne aggódj, érteni fogja, hogy miért is hívtad el.
2021. szept. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Remélem :)


A virág elsőre nem túl sok? Nem venné pressziónak?

2021. szept. 16. 12:15
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem sok.
2021. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lehet sok lenne a virág ilyen első randi szituban. De persze embere válogatja.:) 23/N
2021. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Pressziónak? Ez nem így működik. Ha nem akar veled összejönni, akkor udvariasan elutasít. Ha tetszel neki, egy szál rózsa nem presszió. Csak annyi a lényeg, ha esetleg elutasítana, hogy méltósággal viseld és ne sértődj be 5 éves módjára.


De 90% tetszel neki, ne parázd túl.

2021. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha elhivtad valamit inni, akkor arrol mindenkinek az jut eszebe, hogy ez bizony randi lesz. A viraggal ovatosan, van aki szereti, van aki nem. Mivel meg ismerkedtek, hagyd ezt az ures ajandekozos gesztust. Ugyis az fogja erdekelni, hogy milyen ember vagy, ehhez a virag nem ad hozza. Parkapcsolatnak a resze a virag, nem az ismerkedese. Sokan felejtik ezt el.
2021. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Amúgy teljes tanácstalanság, habár a virágot szívem szerint én is később lőném el :)
2021. szept. 16. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!