Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hív második randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív második randira?

Figyelt kérdés

Buliban ismerkedtünk meg közös ismerős által, júliusban, aztán randiztunk is augusztusban egyszer.

A randi jól sikerült, a buli óta minden egyes nap beszéltünk eddig.

Már azt is kipróbáltam hogy hagytam meghalni a beszélgetést, de ilyenkor újra ír és nem hagyja hogy abbamaradjon.

Azt hittem, a távolság miatt nem jött össze több találkozó de most, hogy már egy városban vagyunk sem hív el találkozni, ennek ellenére mindennap ír azóta is, érdeklődik, stb.

Azt tudom róla, hogy kissé félénk típus de létezik,hogy ennyire?

Ti mit tennétek a helyemben? Engedjem el mert nem érdeklem eléggé vagy legyek türelmes?


2021. szept. 20. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha esetleg te hoznád valahogy szóba a talit?
2021. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Hívd el randira te...:)
2021. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

"Engedjem el mert nem érdeklem eléggé vagy legyek türelmes?"


Egyik sem. Vesd fel a találkozás ötletét. Nézz ki valami programot, ami mindkettőtöket érdekli, és kérdezd meg, lenne-e kedve elkísérni.

2021. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Te miért nem hívod el?
2021. szept. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Passz... lehet csak tallonban tart és közben másokkal találkozik (nem nagy erőfeszítés pár üzit elküldeni naponta akár 20 embernek sem), lehet félénk, lehet ő maga sem tudja mit akar. Mindenesetre ahogy fent is írták - ha ki akarod ugrasztani a nyuszit a bokorból akkor vesd fel az újabb találkozót te. Ha kitér előtte és nem ad rá értelmes magyarázatot, csak húzza-halasztja akkor ne foglalkozz vele csak rabolja az idődet, menj akkor mással randizni akinek vagy annyira fontos hogy "hajt" utánad és nem csak üzenetekben.
2021. szept. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha egy városban vagytok, akkor csak egy lehetőség vagy, aminek nincs itt az ideje.

Hány évesek vagytok? Félénk? Hagyjuk már, eddig érdekes, mert.

2021. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem félénk, csak nem érdekled annyira. De tartaléknak oké.
2021. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!