Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagytál már ott valakit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytál már ott valakit az első randi kellős közepén? Mi történt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 13:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%
#9-es nem tudom mit gondoltak. De a csajt akivel találkoztam én hívtam meg, alapesetben én fizettem volna mert szerintem így lett volna normális. Ezzel nem is lett volna semmi gond. De máshogy alakult. 😅
2021. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26%

Igen, kétszer is, még régen.


Két lányt, akik egyébként osztálytársak voltak, de külön-külön randiztam találkoztam velük. Senkinek nem köteleződtem el, szóval megtehettem.


Dióhéjban: az egyiket azért hagytam ott, mert rendkívül bunkó volt. Mikor odajöttek a barátnői, akkor engem ignorált. Ezt szóvá tettem, mikor a csajok eljöttek onnan. Aztán még ő sértődött be, és én igyekeztem neki megfelelni. Megfogtam a kezét, erre elhúzta. Na ebből lett elegem, egyszerűen felálltam, és otthagytam.


A másik a barátnője volt, akit igazából ha jól emlékszem nem otthagytam, hanem elzavartam. Ennek az volt az oka, hogy rendkívül frusztrált volt (nem miattam), és felidegesített. Megmondtam neki dühösen, hogy menjen el.


Ezek a lányok egyébként a húgom évfolyamtársai voltak, középiskolában.

2021. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%

Kb fél órán át hallgattam, hogy szidja az exét. Próbáltam terelni a témát, de nem sikerült. Mondtam neki, hogy úgy látom még nincs túl a csajon, így jegeljük az ismerkedést. Utána persze én is megkaptam, hogy büdös r_banc vagyok. =D

Nem tudom az ilyen emberek mit gondolnak...

2021. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%
Europark vagy mi Kispesten. Találkoztunk ,mert ott vett át valamk nyomtatott fotokat. O mondta hogy sétálni akar. Azt mentünk és mentünk és mentünk és elindultam a parkoló felé majd be a kocsiba és haza.
2021. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!