Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi meg volt, szimpatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi meg volt, szimpatikusak voltunk egymásnak, a randi végén megbeszéltük hogy lesz következő, utána még beszélgettünk, elhívtam egy második randira és nem válaszol. Ezt hova lehet ilyenkor rakni? :)

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyenkor kell végiggondolni még egyszer azt a "jól sikerült" első randit, mert nincs kizárva, hogy kettőtök közül csak te láttad úgy, hogy "szimpatikusak voltatok egymásnak".
2021. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Más érdekesebb lett mint te és amig vele ki nem derül mizu addig parkolsz aztán hirtelen a semmibôl megkeres h jajj sok dolga volt.
2021. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Adom az 1#


Nagyon kedves volt a làny?


Irreàlisan sokàig nem vàlaszol , vagy kerüli a 2. Randi tèmàt ?


Nem vagy az esete , csak nem akar megbàntani, mert kedves ès szimpi voltàl

2021. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Érdekes, én ha nem akarok találkozni, akkor is válaszoltam volna neki… de mondjuk ez én vagyok…
2021. okt. 7. 21:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis volt vmi ami nem tetszett neki.
2021. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Arra azért vigyázz, majd ha 2 hét múlva a semmiből előjön, mintha mi sem történt volna, akkor majd ne érjél rá, sőt mondd, hogy közben tovább léptél.
2021. okt. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

#6

Azért előbb meg kell hallgatni a másikat!

Többször voltam így, hogy meg sem nyitottam az üzenetet, aztán évekkel később kiderült hogy bizony nyomós oka volt hogy nem jelentkezett.

2021. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

En nyomos indoknak kb azt tudom elkepzelni, hogy kozeli csaladtagja, esetleg o sajat maga meghalt, vagy korhazba kerult.

De ez bizony a legritkabb esetben van igy, 99%-ban az van a hatterben, amit a kettes irt.


Egy ideig, amikor elkezdtem az online tarskeresest, es meg nem tudtam, hogy az eltunes egy teljesen mindennapi dolog ezen a szinteren, irtam 3-4 napja nem valaszolo noknek egy par mondatos "szegyelld magad" levelet. Nem dorgedelmeset, de ereztettem, hogy ez talan nem volt egy szuper empatikus emberi viselkedes.


Kivetel nelkul percek mulva, de max egy oran belul valaszoltak, es kivetel nelkul en voltam a creep, mert o amugy szimpatikusnak gondolt, es PONT MA akart valaszolni, mert eddig beteg volt/sok munkaja volt. De igy, hogy ilyen levelet irtam mar igazabol ok orulnek, hogy vegul nem ismerkedtek velem, mert ugye milyen alja ember vagyok.


Szoval a magam reszerol kialakitottam ezt a "szabalyt", hogy fentieken kivul minden mas esetben 3 mondatot leirni nem nagy szam, es ha erre nem kepes akkor kesobb se magyarazkodjon, mert nem erdekel.

2021. okt. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

#8 amit leírtàl, ott inkább az a bizonyos "plusz" hiànyzott, így hogy kèrdőre vontad ( és rà is stresszeltèl ) okot adtàl az offolàsàra.


Kérdező , a szimpàtia és a vonzódàs nem mindig jár együtt ☹️

2021. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

"Többször voltam így, hogy meg sem nyitottam az üzenetet, aztán évekkel később kiderült hogy bizony nyomós oka volt hogy nem jelentkezett."


Meghalt az anyuja, vagy becsapódott egy meteorit? Vagy kórházban feküdt kómában?

2021. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!