Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kellett volna megkérdeznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna megkérdeznem, hogy mi a célja velem?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal (én 26, ő 31), eddig volt 6 találkozónk 2 héten belül, mindegyik találkozó 6-7 órán keresztül tartott, és elég tartalmas volt. Voltunk bringázni, közösen edzőteremben, volt iszogatásos tali is, mikor a végén karaokeztunk is. :D Az első csók már a második talin megvolt, és végül a hatodik találkozón úgy alakult, hogy nálam aludt és le is feküdtünk. Aztán ő másnap elutazott 2 hétre haza, ugyanis ő határon túli magyar. Azóta a kommunikáció nem a legjobb, igyekszem megérteni, hogy otthon van, de azért fura mégis, hogy nem érdeklődik sokszor stb. Meg az egészet nem tudom hova tenni, hogy együtt vagyunk-e vagy sem, vagy ez pontosan mi is? Nyilván kiderül, ha hazajön, de picit zavaró, ugyanis én elkezdtem úgy hozzáállni, hogy ez egy kapcsolat már, de egyre inkább azt érzem, hogy nem.

Tegnap egy barátnőmmel elmentem koncertre, ahol sikerült picit becsiccsenteni és rákérdeztem ittasan, hogy egyébként mi a célja velem (tudom-tudom, ezt nem kellett volna :D ), és akkor valami olyasmit válaszolt, hogy "megismerni téged", ami valahol jogos és igaza is van, de nem tudom, picit azt gondoltam, hogy ennél előrébb járunk (nyilván meg kell jobban ismerni egymást, de nekem pl a szex már többet szokott jelenteni). Most így utólag józanul, elég kellemetlenül érzem magam, hogy erre rákérdeztem, csak kibukott belőlem a kérdés. Nem akartam túl sok sem lenni vagy ilyesmi.. aztán azóta egyébként én sem írtam, ő sem. Pedig én mindig írok neki reggelente ébredés után, és most picit vártam volna, hogy ő írjon. De talán ideje visszább lépni kettőt ebben az egészben... úgy érzem, nagyon előre szaladtam és még egyáltalán nem tart ott ez a dolog, ahol én eddig gondoltam.



ápr. 26. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
66%
Ez -1 szinten tart őszintén .
ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
67%
Elbizonytalanodott, azért nem keres. Talán korai volt lefeküdni vele, ő még inkább az ismerkedés fázisban maradt volna.
ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
ápr. 26. 10:05
 4/67 A kérdező kommentje:
2, Nem én kezdeményeztem a szexet. Sőt, én inkább vártam volna még, pláne hogy tudtam, elutazik 2 hétre. Őszintén szólva, az utolsó talin, mikor iszogattunk-karaokeztunk, akkor alakult így utána... valahogy az alkohol ilyen szempontból nincs jó hatással rám, hogy beleszaladok meggondolatlanul dolgokba. Ő már eleve úgy akarta, hogy azon a talin aludjunk együtt, de én eleinte elleneztem a dolgot, aztán úgy alakult az este...
ápr. 26. 10:08
 5/67 anonim ***** válasza:

4- Vártál volna még, de úgy alakult.

Így történt, nincs visszaút.

Hagyd, hogy jobban megismerjen. Vagy most egyáltalán nem is tudtok találkozni?

ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
jövőhéten fogunk tudni szerintem. Ma vagy hétvégén jön haza, de én is elutazom ma es vasárnap este jövök vissza
ápr. 26. 10:32
 7/67 anonim ***** válasza:
77%

#2 es vagyok. Magara is lehet, hogy dühös, amiért ilyen hamar megadta magát, és lehet nem így akarta, de na így alakult. Egyébként szerintem nincs ezzel semmi gond.

Ha visszajön találkozzatok és beszéljetek, élőben jobban fogod látni a reakcióját. Nincs veszve semmi. Ismerjétek meg egymást jobban, programozzatok stb.

ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
14%
Ment haza az otthoni nőjéhez.
ápr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy megkérdezted. Nekem egyszer egy férfi azt vágta a fejemhez, hogy sose kérdeztem tőle mit is akar tőlem, így ne is várjak el semmit. Egyébként igaza volt ebben.

Illetve uez a férfi mondta, hogy meg szeretne ismerni, persze miután nem feküdtem le vele hamar, az ismerkedés részéről meg is szakadt.

Legközelebb legyél határozottabb. Ne haragudj, de én azt érzem rá próbálod húzni, hogy lefeküdtetek, amikor ahhoz is két ember kell. Megtörtént, mindegy mi lesz, felesleges emiatt magadat hibáztatnod.

Én maximum annyit írnék, hogy azt érzem megváltozott valami a kommunikációban, törtènt e valami. De leginkább nem írnék, hagynám, aztán találkoznék vele , ha visszajött. Én se szoktam irogatni, amikor hazautazom, mert a családdal vagyok stb. Ezer oka lehet, ezer kimenetele. Nyugodj meg, próbáld lefoglalni magadat.

ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg amíg visszajön. Ha utána is ilyen távolságtartó. Beszélj vele, hogy te többet gondoltál ebbe bele. És majd lesz ami lesz. Lehet hogy ő ilyen típus, meg persze az is lehet nem fogtad meg annyira. De ezt ennyiből nem lehet megállapítani.
ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!