Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik és objektíven nézve egy 9/10-es külsőre, szóval biztosan van lehetősége válogatni.


Facebookon ismerősök vagyunk, de nem igazán tudja hogy ki vagyok, van pár közös ismerősünk, illetve a nővére osztálytársam volt középiskolában (nem voltunk különösebben semmilyen kapcsolatban, 4 éve nem láttuk egymást).


A fenti lánynak szeretnék írni. Nem vagyok incel, semmi hasonló, volt jó néhány kapcsolatom, tudom hogy kell kommunikálni a nőkkel, udvarolni, "csajozni"


A probléma annyi hogy csak Facebookon tudnék neki írni, kvázi ismeretlenül. És szerintem elég sok lány alapból offolja az ilyet, függetlenül attól hogy ki és mit ír (de javítsatok ki, ha tévedem). Tehát valami olyat szeretnék neki írni, ami figyelemfelkeltő és megadja az alapot arra hogy beszélgetni kezdjünk ténylegesen.


Én igazából egy egyszerűbb szövegre gondoltam (bemutatkozás, valami enyhébb bók és hogy szívesen megismerném jobban, ha vevő rá) mert nem hiszem, hogy ezen múlna bármi. Ti mit gondoltok erről? Lányok, nők?



2021. okt. 13. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

szokott paosztolni? ha tesz ki valami olyat, szerintem azzal kapcsolatban rairhatsz es nem olyan gaz, lesz tema is es legrosszabb esetben megbeszelitek az adott dolgot es aztan annyi.

pl. ha kitesz valami zenet es te is szereted, siman rairhatsz, hogy tok jo, hogy mas is hallgatja, volt e x koncerten x evben stb. ez csak egy pelda.


ha nem posztol, akkor nehezebb, de szerintem siman le lehet neki irni, hogy nem tudod, o emlekszik-e rad, te xy vagy innen meg onnan, itt taliztatok stb es ezsedbe jutott, hogy mi lehet vele. ha van valami ‘urugy’ az is jo, pl nevnap, szulinapja, kitesz egy kepet stb.

ha szimpatizál veled, egy ilyen nyitasra is siman vevo lesz.

2021. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Ez a 9/10 hogy jött ki???


Mellesleg nehogy eláruld neki, hogy úgy pontozod a nőket, mintha húspiacon lennél mert hamar szembeköp, ha normális.

2021. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2


Elmondom neked, hogy minden pali pontoz, jobb ha beletörődsz :) Mellesleg nem őt pontoztam, hanem a külsejét. De ezt írtam is.


#1


Köszi, jó ötletek. Nem nagyon szokott posztolni és ürügyet sem igazán tudok... Nem találkoztunk soha, vagy talán egyszer nagyon régen egy buliban (de ott sem volt semmi interakció). Szóval nem sokkal több a dolog, mintha ismeretlenül írnék rá. Persze a nővérét meg tudja kérdezni hogy ki vagyok, de ehhez az kellene, hogy felkeltsem az érdeklődését ugyebár. Ezért gondolkodom egy ideális indításon.

2021. okt. 13. 18:35
 4/16 anonim ***** válasza:
Esetleg azt tudod, hol dolgozik? Azzal kapcsolatban is lehetne valamit írni.
2021. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem szeretem, ha ismeretlenül rámírogatnak, idegesít, és egyből írni is szoktam mindenkinek, hogy ne haragudjon, nem szeretnék ismerkedni, mert a Facebook nem egy társkereső, nem ezért vagyok fenn.

De ezzel nem mindenki van így, van, aki imád ott ismerkedni, szóval nem tudhatod ő hogy áll a dolgokhoz. Próbáld meg, aztán meglátod, hogy mit reagál.

2021. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4


Igen, azt pont tudom. Masszőr egy női kosárcsapatnál. Ami lehet közös pont, mert én nagyjából követem a női kosarat. A városomban (Sopron) elég nagy hagyománya van ennek és a csapat minden évben kijut nemzetközi sorozatba is. Csak nem tudom hogy ezzel a témával kapcsolatban miként írhatnék neki...

2021. okt. 13. 19:00
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
menj el egy meccsre, aztan hatha osszefutsz vele. vagy ha nem, utana rairhatsz hogy voltal a meccsen es eszedbe jutott, hogy o is ott dolgozik. vagy ilyesmi.
2021. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem hiszem hogy ez lesz, szerintem maradok az egyszerű verziónál 😀 De köszi, nagyon jókat írtál.
2021. okt. 13. 19:19
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
3# Elég sok emberrel dolgozom és sokkal találkoztam életemben, de egyik sem pontozott. Úgy látszik, hogy a te szinteden ez a szokás, ezért nem tudom, mert sosem leszek ilyen mélyen.
2021. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9


Ember... a férfiak EGYMÁS KÖZÖTT pontozzák a nőket és beszélik ki, ahogy ez minden bizonnyal fordítva is megtörténik valamilyen formában. Természetesen senki nem állít be egy nőhöz úgy, hogy "x/10 pontos vagy", és nekem sem volt tervben. Persze ez kiderül az írásomból, de neked láthatóan nehezedre esik a szövegértelmezés. Szánalmas és megkeseredett, férfigyűlölő életed lehet :D Természetesen lepontoztalak, illetve jelentettem is a válaszaidat az adminoknak.

2021. okt. 13. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!