Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhességnél normális...

20 hetes terhességnél normális, hogy egy pár napja erősen éreztem a babát rúgni pár napig (azok voltak az első egyértelmű napok), most meg 2-3 napja sokkal gyengébben és ritkán?

Figyelt kérdés
Ez még rendszeresebbé válik? Kicsit ijesztő, hogy olyan erősen rúgott most meg alig-alig néha gyengén. Lehet, hogy csak türelmetlen vagyok és ez még normális, de mivel első babám nem tudom!
2010. dec. 16. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia,nekem is így van. De mikor védőnő szívhangot próbált hallgatni pl,én semmit nem éreztem,ő meg mondta,hogy nagyon mozog,így nehéz elcsípni...Azt mondta,hogy még rengeteg helye van,így ha szerencsém van érzem,ha nem,akkor meg "elbújik"
2010. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem még most 26 hetesen is van, hogy napokig alig érzem, aztán másnap meg szinte meg se áll. mikor, milyen kedve van.
2010. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális,nem kell aggódnod.

35hkm

2010. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2010. dec. 16. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!