Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondta, hogy ez csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta, hogy ez csak egy találkozás?

Figyelt kérdés
Társkeresőn "ismerkedtünk meg". Hétvégére elhívott egy személyes találkozóra, azonban már kétszer is megjegyezte, hogy ez nem randi, csak szimpla találkozás. Mi miatt mondhatja ezt? Mégsem akar ismerkedni, de akkor minek találkozni.
2021. okt. 27. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Mert egyelőre ismerkedni akar veled, randizni majd akkor, ha személyesen is bejössz neki. Ez nem rossz dolog, hiszen nem lovalod bele magad, miközben a másik még nem akar tőled semmi komolyat.
2021. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondja ezt, hogy nehogy komolyabbra gondolj. A találkozón majd kiderül, hogy lesz-e folytatás, szóval ne éld bele magad nagyon az ismerkedésbe.
2021. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs oda érted, de hátha...
2021. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a kulonbseg az, hogy a randin van komplett program, ami lehet persze idorablas, ha eloszor szemelyes, es minimum az egyik tudja, hogy semmit nem akar.

En a talalkozon azt gondolom, az ertendo, hogy egy pofavizit, szia, szia, egy kave, es esetleg egy oranal tobbet nem tolteni egyutt.

2021. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első az szimpla találkozó, bár én 0. randinak hívom.
2021. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Rossz kategóriába is írtad 😉
2021. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert az első találkozás az csak egy találkozás, nem több. Lehet randinak is nevezni éppenséggel (én szoktam ezt a szót is használni, de úgy, ahogy az 5. hozzászóló). Ez még nem kötelez senkit semmire, úgyis csak a személyes benyomás dönti el, hogy lesz-e folytatás.

Továbbmegyek, volt már ilyen "randim" olyannal is, akit már ismertem régebbről, de nem beszélgettünk kettesben soha, azt sem tekintettem randizásnak, csak ismerkedésnek, amiből kiderülhet, hogy lesz-e folytatás (lett).

2021. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!