Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1lány aki tetszik meg én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1lány aki tetszik meg én is neki mondta a barátnője. Beszéltem már vele fb-n. Hogyan bírnám elhívni valahova. Mit ajánlotok így első találkozáshoz?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
pucold ki vele a wc-t
2013. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kávé,tea,cukrászda,kiállítás.

-Szia lenne kedved meginni velem egy kávét pénteken a Diósgyőri Várban?

-Igen/Nem

-Rendben, akkor ott találkozunk/Rendben, akkor majd legközelebb

2013. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hívd el korizni, ezt úgy is meg tudod oldani, hogy ha van közös baráti társaságotok, hogy nem is neked kell elhívni, hanem majd csak ott összefutottok, és akkor jééé, szia, tee is itt vagy?? :)
2013. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De ezzel nem azt mondom, hogy ne állj a sarkadra, tanulj meg elhívni is egy lányt. Vedd lazára a dolgot, most mi rossz történhet?
2013. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!