Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért nem vesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem vesznek észre a lányok? :S /15,5 éves fiú/

Figyelt kérdés

Gimibe járok, és úgy érzem nem néznek nagyon meg a folyosón. És nem jönnek oda hozzám dumálni, meg semmi. Helyes srácnak számítok, önbizalmam azért van, de nem vagyok magamtól eltelve. Tudom ez nem a lányok dolga, de akkor mégis kit rajonganak körbe? Illatos vagyok, jól öltözködöm, menő cuccokba járok, jó baráti köröm is van. És lehet velem beszélgetni, nem vagyok bunkó, a többiek rendes, értelmes, aranyos srácnak tartanak :S Ja, és még eddzek is hosszabb idő óta, szóval izmos is vagyok :P


Mi lehet a baj lányok? Tipp?


2010. szept. 3. 17:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
68%
Talán büdös vagy.
2010. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%
Az életkor a baj, általában 15.644 éves kortól szokták észrevenni a pasikat a csajok.
2010. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
Direkt írtam az ilyen barmoknak hogy illatos vagyok -.-" Szövegértés!!!
2010. szept. 3. 17:44
 4/62 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sokat görcsölsz ezen, és ez meglátszik rajtad.

Vedd egy kicsit lazábban a dolgokat! Hidd el, hogy előbb utóbb úgy is észrefognak venni!

2010. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolj mindig arra, hogy ki néz, kinek jössz be...ha tényleg helyes vagy akkor biztos megnéznek, csak nem veszed észre :) menj oda hozzájuk Te.

Amúgy ez még csak a 3. nap volt :) esetleg válts stílust, vagy változtass valamit magadon, vagy a viselkedéseden és észreveszik majd :)

(de ne legyél bunkó, maradj aranyos...bár az igaz, hogy sok csajnak bejön a bunkózás, de mások csalódni fognak benned)

2010. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
azé azokat az izmokat megnézném :D
2010. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
Felőlem XD [link]
2010. szept. 3. 17:51
 8/62 anonim ***** válasza:
100%
ez mi ez... szerverbővítés be se jön máshova rakd fel :D
2010. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Ez működik, a másik most nem :P [link]
2010. szept. 3. 17:54
 10/62 anonim ***** válasza:
háhh.ismerős vagy képed alapján... :D
2010. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!