Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Iszonyú kellemetlen. A srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyú kellemetlen. A srác akivel randizom először vitt fel magához és...utál a kutyája?

Figyelt kérdés

Imádjuk az állatokat, nekem világéletemben volt kutyám is és cicám is egyszerre az egyéb kisállatok mellett. Párom pedig nagyon kutyás, és sokat beszélgettünk erről. Mondta, hogy a lány németjuhász kutyája mindig megérezte, ha rossz ember ment hozzájuk, és azokat ugatta, és nem szerette.

Eljött az ido, hogy eloszor elvitt a lakásába, és a kutyus ahogy meglátott teljesen kikelt magábol, ugatott, morgott...látványosan utálta, hogy a párom kozelében vagyok. És most nagyon félek attól, hogy a srác mit fog gondolni? Van az a mondás, hogy " Ha a kutyád nem szereti, akkor nem ő az igazi" Na és errol is beszélgettunk már... Lehet, hogy gyerekes, de félek, hogy emiatt nem akar majd többet velem találkozni.

Nem tudok mire gondolni, pedig mindig jól kijöttem eddig az állatokkal. Azt tudom, hogy a lány kutya imádja páromat... gyakorlatilag "szerelmes" belé...Nem lehetséges, hogy féltékeny rám? Mit tegyek, hogy megszeressen, és ne kezdjen orult ugatásba ha csak meglát? :( Teljesen el vagyok keseredve



2021. nov. 4. 11:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Feltekrnx a kutya.szeretgetni kell.
2021. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Dede az irigység, féltékenység az nagyon játszik a kutyáknál.
2021. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Vitted magaddal a kutyád és macskád szagát, min csodálkozol?
2021. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%

Ez valószínüleg féltékenység, amiről a párodnak kell leállítania.

Nekem a kaum olyan hogy szelektálja ki jöhet a közelembe, ha valaki nem szimpi neki akkor morog, és belecsíp. De elég egyszer rászólnom, és tudja hol a helye.

2021. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Oh nem. Nem vittem magammal a szagukat. Egy fél éve elköltöztem otthonról, és az albérletbe nem vihettem az állataimat
2021. nov. 4. 11:37
 6/26 anonim ***** válasza:
26%
Nincs megnevelve a kutya. Viszont az sem járható út hogy magadhoz kötöd a kutyát, mert ha szétmész a sraccal, a kutyának hiányozni fogsz. Neki kell megnevelni jutidalatokkal, hogy hogyan bánjon a vendégeivel. Nézzetek victoria stilwell videókat, egy csomó videó erról szól ami a ti problémátok.
2021. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
Ne vegyél tudomást a kutyáról az első időben, ha morog a párod azonnal állítsa le. Ha együtt vagytok akkor ne engedje hogy közétek menjen.
2021. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
21%
Pasi se normális ha németjuhászt tart lakásban.
2021. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Mikor írtam, hogy a lakásban tartja? Nagy udvaruk van, amin keresztül kell menni a lakás bejáratáig. A lakásban pedig az előszobában, és a nappaliban lehet, az emeletre nem jöhet fel, és nem is akar.
2021. nov. 4. 11:43
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

Irigység, féltékenység, birtoklás... Igazából ez mind egy rosszul szocializált állat jele. Szakemberhez kéne vinnie a kutyát, és megfelelő nevelésben, fokozatos szocializációban részesítenie. Más az, amikor az állat meglátja az ártó magatartásra utaló jeleket, akár pusztán a mozgáson, kiválasztott vegyületek szagából, és más az, ha nevetelten. Én is imádom az állatokat, de egyik exemnek hasonlóan volt egy szuka németjuhász kutyája. Egyfolytában a vádlimba kapott, csípkedett, közénk állt. Nem is lett hosszú életű a dolog, mert még arra se volt képes, hogy egyáltalán rászóljon az állatra. Márpedig nem velem volt a gond, mert a srácért odavoltam, a legtöbb állat pedig a mai napig szeret: félős macskák az ölembe másznak, a felületesen ismerős kutyák közül pedig volt, hogy az egyik megvédett, mikor egy gyanús alak túl közel jött (közénk állt, és morgott).

Szóval röviden: te nem tehetsz semmit. Ha nem tűnik fel a srácnak, hogy az állat túl birtokló, rosszul szocializált, ne adj isten, szeparációs szorongása van (ami ilyen erős és indokolatlan védelmezés esetén könnyen előfordulhat), nem tudod felvilágosítani, se meggyőzni, ha ő ebbe jeleket akar látni. Hozzá nem értőként pedig nem valószínű, hogy fogsz tudni kezelni egy ilyen helyzetet. Persze, próbálkozhatsz finom falatokkal, elviheted sétálni, játszhatsz vele, de nincs garancia. Ha erős az ellenállása az állatnak, nem fogod tudni rávenni, hogy szeressen.

2021. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!