Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, egy ilyen kérdés nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy ilyen kérdés nem sokkolna titeket?

Figyelt kérdés

Már elég sok randin túl vagyunk, és kezdett elég komolyra fordulni a dolog. Aztán az utolsó randin alkalmával (sétáltunk este egy parkban) a csók eléggé "forróra" sikerült, és már beszéltük is, hogy itt lenne az ideje, hogy lefeküdjünk. És akkor egyszer csak megkérdezte, hogy

"hol szeretnéd hogy megdugjalak?"

Én meg erre hirtelen nem tudtam mit válaszolni. Ez a nálad vagy nálam kérdés akart lenni, mint utóbb kiderult, de akkor lefagytam teljesen.

Lányok, ti erre hogy reagáltatok volna?



2021. nov. 5. 11:51
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
50%

Meredek a pasi... 😄

Én otthagytam volna.

2021. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
66%
ez a pasi ha úgy néz rád, hogy te csak egy dugás vagy neki, biztosan csak a kedvező alkalomra várt, de te csak az vagy neki semmi más...bocs
2021. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
En is ettől félek. Valahogy ez a szóhasználat ilyen "jeges vödör" rel rombolta le a hangulatot. :(
2021. nov. 5. 11:57
 4/46 anonim ***** válasza:
74%
Jézusom... nem túl romantikus... Mennyi idős példányról van szó?
2021. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
26%
Miért sokkolna? Nincs ebben semmi sokkoló
2021. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
39 éves a srác. Én meg 30
2021. nov. 5. 12:15
 7/46 anonim ***** válasza:
41%
De ha te is beszélted, hogy ideje lenne lefeküdni akkor ebben mégis mi sokkoló? 😃
2021. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
A szóhasználat...
2021. nov. 5. 12:19
 9/46 anonim ***** válasza:
69%
Nekem elszállna rögtön az összes libidóm.
2021. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
64%
hat nem tudom, biztos en vagyok tul romlott, de ha mar egy ideje talalkozgattok es felforrosodott a hangulat, szerintem belefer egy kis dirty talk. nem elso randin sugta a fuledbe a kave utan. nem hiszem amugy, h sokat valtoztatna a dolgon, ha azt mondta volna: ‘hol szeretned, hogy magameva tegyelek’?
2021. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!