Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sokkolnám a páromat ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokkolnám a páromat ezzel?

Figyelt kérdés
Hosszú, mell alá érő, vörösesbarna hajam van, amit a párom imád. Viszont úgy érzem változtatni akarok: fülig érő hajat vágatnék és szőke akarok lenni. Tudom, hogy nem ismeritek a párom, ezért azt kérdezem, hogy ti mit szólnátok, ha a barátnőtök így változna?

2018. ápr. 16. 14:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Nekem biztos,hogy nem tetszene. Eleve nem szeretem a rövidhajú lányokat,de nem még azt,hogy hirtelen mindenen változtat. Persze megszokás kérdése is,de engem sokkolna hirtelen.
2018. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37%
Az a minimum, hogy elvárnám, hogy megbeszélhessük.
2018. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
39%
Ezt mindenképpen beszéld meg vele. Vörösesbarna hajat szépen, hamvasra szőkíteni kevés fodrász tud.
2018. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
19%
Mérges lennék.
2018. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
21%
Történt hasonló. Fél évig, csak a gyerekek dolgait beszéltük meg, több mondanivalóm nem volt.
2018. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%
#2 Mi az hogy megbeszéljétek????? Az ő haja,azt csinál vele,amit akar!!!!Nehogymár elkelljen ezzel számolnia...
2018. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem aki odafigyel a párjára azt mindenkit sokkolná. Aki azt sem tudja milyen a párja hajszine azt meg nem. Vagyis Te tudod melyik kategória a párod, de ha az első és netán ez volt az egyik dolog amiért tetszettél vagy tetszesz neki akkor borulhat a bili. Nagyon extrém változás hirtelen. Odáig is fajulhat, hogy szétmentek.
2018. ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
A te dolgod. Téged sokkolna, ha a párod egyik nap tarkopaszra vágná a haját?
2018. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Rákérdeztem most és egy határozott "nehogy megpróbáld!!!" lett a válasz.

Na mindegy, majd fokozatosan ráveszem :D

2018. ápr. 16. 15:02
 10/26 anonim ***** válasza:
44%

Engem bántana, ha a megkérdezésem nélkül ezzel "lepne" meg a barátnőm.


#6: PÁRkapcsolatról van szó, nem femináci önzőségről.

2018. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!