Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány kezdeményez. Tapasztalato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány kezdeményez. Tapasztalatok? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok:) Meg hogy hogyan kezdeményeztél (ha lány vagy),mi lett belőle, illetve hogy fogadtad (ha fiú vagy). Köszi:)
2009. okt. 22. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy szórakozóhelyen felkértem táncolni. Kicsit meglepődött, de most már jegyben járunk :D

Úgyhogy szerintem nyugodtan lépj, megéri;) Ha mást nem, max tapasztalatot szerzel.

22/L

2009. okt. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ, hogy miben... Mert ha még nem jártok meg semmi akkor a járásban kezdeményez? Vagy már jártok és az intimebb dolgokban? Ez nem mindegy!! De amúgy lány vagyok és egyszer én kezdeményeztem úgy hogy kitaláltam egy büntetést és elmentünk moziba megnézni egy nagyon idióta filmet...:D Hátulról is meglehet fogni a dolgokat!:)
2009. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem pontosítottam eléggé:) Hát igen lényegében járás előtt,pl. beszélgetést kezdeményezni,esetleg megmondani,hogy tetszik (ami gondolom lányok részéről ritkább), ilyesmi
2009. okt. 22. 23:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

vonaton hazafele végig egymást néztük...17 voltam,ő 22...

láttam rajta h nem fog odajönni...

épp gy kötelezőt probáltam olvasni...leszállás előtt felirtam a keresztnevem meg a számom a könyvre,és a kezébeadtam,hoyg kérem vissza:D

bár azóta vége lett,de szép időszak volt amit együtt voltunk:)

22/L

2009. okt. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dejóó,ez tetszik:)
2009. okt. 23. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!