Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha online ismerkedtek valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha online ismerkedtek valakivel érdemes már írásban, vagy első találkozáskor megkérdezni, hogy “mit keres”? L27

Figyelt kérdés
Igazából Tinderről lenne szó, ott meg azért hogy is mondjam... sokan keresnek csak alkalmit. Nem akarnám elijeszteni az illetőt, de azt sem akarom, hogy esetleg pár találkozó/randi után jöjjön a hideg zuhany, amikor már megkedveltem. Volt 2 fiú is, akik úgymond megszivattak, mert mást mondtak az elején amit később. Volt aki meg már a legelején korrekten közölte, hogy lazábbat keres. Nem akarok nyomulós lenni, de nem akarok felesleges köröket futni meg hitegetni magam ha nem ugyanazt “keressük”. Vagy kérdezés nélkül hogy lehet ezt magától kiszűrni?

2021. nov. 14. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt érdemes megkérdezni. Másrészt aki hajlandó beszélgetni is találkozó előtt, érdekli az életed, az valószínűleg nem alkalmit keres.
2021. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanakkor ott az ellentmondás, hogy sokszor hiába kérdezed meg, hiszen Téged idézve "volt két fiú is, akik úgymond megszívattak, mert mást mondtak az elején, mint később".
2021. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írd ki a profilodba, lesz aki megnézi és figyelembe veszi. Aztán persze lesz aki nem, de velük jobb megismerkedni beszélgetés alapján. Így is lehet van aki kamuzik, de rajta úgy se fog változtatni semmi. Én szeretem ha a másik fél is kiírja mit keres, és nem jelölöm be aki csak alkalmi szexet keres, mert én nem azért vagyok ott, ne pazaroljuk egymás idejét.
2021. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes megkérdezni.

Jó tanács tapasztalatból:aki azt válaszolja a “mit keresel?”-kérdésre, hogy “ami jön” vagy “semmi jónak nem vagyok elrontója” vagy “mindenre nyitott vagyok”, az automatikusan kuka.

A laza, alkalmi, és barátság extrákkal pedig egyértelmű.

Ha azt mondja, komolyat, de beszélgetéskor hamar elkezd vájkálni a privát szférádban, és pl a szexuális szokásaidról érdeklődik, az is kuka. Meg az is, aki ha megkérdezi, mióta nincs senkid, és pl válaszolsz, hogy fél éve, egy éve, visszakérdez, hogy semmi, laza se, azóta nem volt szex?

Ez mind szexre megy, amelyik ilyeneket kérdez, akkor is, ha komolyat hazudik. Nyilván ha őszinte lenne, nem állnál vele szóba.

2021. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Én még általában találkozó előtt ki szoktam erre térni. Hol a srác hozta szóba, hol én . Sokan őszintén válaszoltak erre és akkor nem futottam fölösleges köröket .
2021. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenféle képpen érdemes megkérdezni, nincs abban semmi legalább kiderül még mielőtt komoly energiát fektet az ember a másikba.

Persze ekkor se biztos, hogy igazat mond, azért figyelni kell.

Más társkereső nem jöhet szóba a Tinder helyett?

2021. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 24 éves ha ismerkedem egy lánnyal én szoktam közölni, hogy én komoly kapcsolatot keresek. Nyílván ez nem egy egyből elvárható dolog és nem azt jelenti, hogy kövi találkozón a kezét is megkérem.

De nem árt tisztázni mi van, ha ő alkalmit keres, akkor nem én vagyok az embere, felesleges egymás idejét rabolni. Ha komoly kapcsolatot akar, akkor nyílván az elején nem tudni, hogy mennyire passzolunk, de ott már van értelme "leragadni", adni egy esélyt az ismerkedésnek.

Szerintem jó tisztázni, hogy mit is akarunk, ha nem egyezik az alap elképzelés, akkor nincs miről beszélni. Főleg, hogy egyszerre nem 10 lánnyal foglalkozom, sőt, ha kiszemeltem van, akkor se foglalkozom mással.

2021. nov. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!