Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes lenne írnom neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne írnom neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A történet röviden:

Két héttel ezelőtt voltam egy randin egy sráccal akit egy appon keresztül ismertem meg. Nagyon jól telt a délután, igazából megbeszéltük, hogy egyikünk sem szeretne most semmi komolyat, de mivel jól éreztük magunk, így még találkozunk mindenképp. (Egy egyetemre járunk csak más szakra) Már a randi előtti két hétben is nagyon sokat beszélgettünk, úgy gondolom tényleg nagyon megkedveltük egymást már amennyire ilyen rövid idő alatt meglehet, majd utána a személyes találkozás is jó volt. Utána még beszéltünk egy személyes találkozót, amit azonban egy nappal előtte lemondott a közelgő vizsgáira hivatkozva. Azóta pedig egyáltalán nem ír szinte. Úgy, hogy előtte minden nap órákat chateltünk.

De közben amikor beszéltünk olyan félreérthetetlen jelzéseket adott, hogy nem hiszem, hogy a személyemmel lenne baja. Így arra gondoltam, hogy biztos tényleg a suli terheli most le ennyire.

Szerintetek érdemes lenne írnom neki pár nap múlva, hogy tisztázzuk hogy ki mit szeretne? Mert nyilván egy randi az nem a világ, és nem is tartozik nekem semmivel, csak nem értem ezt az éles váltást, és szeretném tudni ha részéről ennyi volt benne. De azt nem akarom, hogy azt higgye, hogy én kapkodok utána vagy bármi ilyesmi, csak őszintén érdekel a magyarázat.



2020. okt. 4. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nincs vesztenivalód, az pedig senkire nézve sem szégyen, ha megpróbál tisztán látni. Írj neki, aztán ha lepattint, vagy nem válaszol, akkor legalább nem rugózol azon, hogy mégis mi van.
2020. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt. Annyi volt, hogy en nem irtam neki, 2,5 het mulva eszebe jutottam. De mivel nem erdekelt igazan, nem gorcsoltem rajta miert nem beszelunk, bar mikor talalkoztunk jol ereztem magam vele, adtam meg egy eselyt hogy talalkozzunk. 5 honapja vagyunk egyutt azota, es milyen jol tettem hogy nem kerestem. Talalkozott masokkal is, elvezte az eletet de senkivel nem erezte magat olyan jol mint velem, es kulonben zavarta is hogy ennyire nem erdekel hogy nem keresem.
2020. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szoval en nem keresnem. Ha erdekled fog o irni, barmi aron. :)
2020. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak dugni akart. Mivel nem volt így már más után keres. Lerazott
2020. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Miért kellett lepontozni a válaszomat? A kombinálás és játszmázás helyett szerintem hasznosabb az egyenes út, megkérdezni, hogy akkor most mi van. Ha a kérdező is ezt tette volna, lehet, hogy már régen okosabb lenne.
2020. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De rossz volt olvasni.
2020. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!