Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érdemes az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes az első randin viselkedni, mit illik és mit nem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtünk meg, ennek már három hónapja, azóta minden nap beszélünk, és nagyon közel kerültünk egymáshoz. Azért csak most találkozunk, mert időközben külföldre kellett utaznom, de szerdán végre találkozni fogunk.


Viszont nem tudom, hogy miként lenne célszerű köszönni csak puszi, vagy ölelés is belefér, illik-e ajándékot vinni vagy még felesleges lenne.


Tudom, hogy buta kérdések, de eddig még csak egy kapcsolatom volt, ami egyből személyesen kezdődött és egy barátságból alakult ki, szóval teljesen más a szituáció.



2019. nov. 18. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Puszi simán mehet. Nem túlzásba vitt ölelés is.

Ajándék felesleges, de ha van esetleg külföldről egy helyi csokid kóstolóba, az belefér.


23l

2019. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a választ, ment a zöld.
2019. nov. 18. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi öleléssel kezdtünk, amit összekötöttem egy belsős kis poénnal. Aztán séta, ahol igyekeztem hozzáérni itt-ott. Viszonozta. Hamar eljutottunk csókig is. Szóval ha megvan a kémia, akkor szépen építsd fel.
2019. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékot ne, hacsak nem valami nagyon adja magát, esetleg kóstolóba, vagy hogy legyen mit rágcsálni ha leültök valahova, stb.
2019. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 exronin ***** válasza:

Szerintem három hónap után valami jelképes ajándék mehet, arra figyelj, hogy ne legyen nagy dolog, könnyedén férjen el a táskájában.

A felénél érdemes megpróbálni egy ölelést. Én mindig határozottan kimondtam, ha úgy volt: nagyon tetszel és 😆, hogy oldjuk a feszültséget, most megölölellek. Ha férfiasan, határozottan csinálod, odavannak érte a csajok. Ha ő is ölel, utána pár perccel már foghatod a kezét. Kísèrd, vagy vidd haza, de ne akarj felmenni. Majd legközelebb. Viszont a csókkal várj a legvègèig, legyen inkább búcsúcsók, ki kell várnod, hogy ő akarja jobban.

Persze ez az egész hülyeség, ha van kémia, úgyis mindegy megy magától.

Ha megcsókoltad, utána ha hazaèrtèl, írj rá, utána másnap reggel nyolc körül kötelező ismét. Ha kapcsolatot szeretnél vele, akkor a második találkozás legelején csók, ölelés, és jelezd neki szépen, de férfiasan, hogy nagyon szeretnéd, ha egy pár lennètek. Örülni fog, ha mindig férfiasan, de tapintatosan komondor, amit gondolsz.


Hány évesek vagytok?


Majd írj, hogy mi lett, érdekel.

Béke.

2019. nov. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy időben ott legyél a megbeszélt helyen, elegánsan öltözz fel és szedd össze minden önbizalmadat! Az elején egy puszi simán mehet és elköszönéskor is. Még a kézfogás is simán belefér, ha szimpatikus a lány. Nekem séta közben a parkban leülve váratlanul fogta meg a kezem a volt barátom. Azt hiszem akkor egy kicsit zavarba jöttem. Ajándékot első randira ne vigyél, nem tudthatod, hogy lesz-e a folytatás... Ha igen utána már vihetsz meglepiket, csokit, virágot stb.
2019. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!