Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem? Én esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? Én esetleg mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel lassan két-három hónapja randizunk. Csak 4x találkoztunk mert messzebb lakik, ebből 2x nála aludtam (csak csók történt).


Egy ideje már találkozni szerettünk volna mert lassan 3 hete nem láttuk egymást, csak valahogy sosem úgy jön ki.

Ő csak hétvégén szabad, engem meg van hogy pont hétvégén hívnak be, így kicsit macerás. (Egy étteremben dolgozom)


Az első pár hétben nagyon jól megvoltunk, meg mikor ott vagyok nála is minden nagyon jó, de mostanában kezd magába fordulni (depressziós) és nem tudok vele miről beszélni.


Meghallgatom, próbálom támogatni ahogy tudom, de például ha megírom neki hogy "biztos megoldódik" meg ilyenek, akkor van hogy visszaírja hogy én nem tudom ő min megy át meg hasonlók


Tény, hogy nem élem át ugyan azt amit ő, de nem tudom mi mást írhatnék rá...


Vagy van hogy rám ír, megkérdezi hogy vagyok, milyen volt a napom, mosolygós emojival meg olyan boldognak tűnően


Aztán elmesélem neki hogy ez meg ez történt, és jól vagyok, valami pl tökre felvidított

Meg ugye megkérdezem hogy ő hogy van, milyen volt addig a napja


És visszaírja hogy

"jó neked, az én napom sz*r, megint rosszul érzem magam, nem bírom pszichésen"


Egyszerűen nem tudom így hogy haladhatnánk tovább, vagy hogyan vidíthatnám fel

De azt se tudom hogy így van-e értelme az egésznek, mert úgy érzem engem is lehúz ezzel, pedig alapvetően egy vidám embernek érzem magam


De eddig meg nagyon jól kijöttünk, sokat lehetett vele hülyéskedni, rengeteget nevettünk is mikor találkoztunk, csókolóztunk, tudom hogy komolyabb kapcsolatot is szeretne (vagy szeretett volna, most nem tudom mire gondolhat)


Ti mit tennétek? Voltatok hasonló helyzetben?


18L/20F



2021. nov. 15. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod, hogy a pszichiátriai problémáját megoldd. El kéne járnia szakemberhez, ebben támogathatod, de nélküle, főleg helyette, tehetetlen vagy. Ha nem hajlandó tenni magáért, el kell, hogy hagyd.
2021. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy energiavámpír.
2021. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha messze lakik szerencséd van...tíltás gombokkal megakadályozhatod,hogy nagyon rossz szakasza kezdődjön az életednek.
2021. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aztán majd amikor egy hónapja hanyagol, szépen ráfogja a depresszióra. Azon se csodálkozz, ha egyszer csak eltűnik!...
2021. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon rosszul hangzik minden szempontból. Tényleg tiltás. És tényleg energiavámpír.
2021. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!