Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé rossz a mostani kapcsolatom... Ne vessetek meg érte, de úgy alakult, hogy találkoztam már 2x egy pasival (akit már régóta ismerek),buli után... Nekem ugye van a párom, s neki is elvileg alakulóban van más. Emellett mégis kezdeményezte ezt a találkozót, s nem nagyon akart elengedni a karjaiból..Úgy érzem, hogy működik a kémia köztünk mikor együtt vagyunk, de ezeken az alkalmakon kívül nem keres sosem. Azt mondta, hogy nem tudja, hogy mit akar tőlem, kihasználni semmiképp sem szeretne(egyszer sem fogdozott úgy, meg semmi), de kapcsolattól meg tart, "meglátnánk majd hogy mi lesz".. Szerinted mire véljem ezt az egészet?

2021. júl. 4. 22:23
A kérdező szavazást indított:
Csak szexre kellesz neki.
Tart attól, hogy megtudja a párod.
A másik lány fontosabb neki.
Túlgondolod, s csak játszik veled.
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
megvetettelek
2021. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt én így nem erőltném, mert a másik alakuló an lebegő kapcsolatát sem akarja hagyni.. :(
2021. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"s nem nagyon akart elengedni a karjaiból..Úgy érzem, hogy működik a kémia köztünk mikor együtt vagyunk" vs. "egyszer sem fogdozott úgy, meg semmi"


Ezt csak én érzem ezt Freud-i elszólásnak?

2021. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt mondta, hogy nem tudja, hogy mit akar tőlem, kihasználni semmiképp sem szeretne


Szokásos közhelyek. Nem lesz itt semmi, csak szex.

2021. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!