Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin vacsora?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin vacsora?

Figyelt kérdés
Jelenleg ismerkedem, és az első alkalomra feldobta a hölgy, hogy legyen egy vacsora. Az odáig rendben van (mondjuk ilyet nem csináltam még) csak most főként nálam, vagy inkább vigyem el valahova? Mennyire kellene kiöltöznöm?
2021. nov. 17. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt tőle kérdezed, sokkal jobb lesz a kapcsolatotok, ezt most megmondom.
2021. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el valahova. Nekem fura lenne, ha a férfi rögtön fel akarna vinni magához. Kiöltözni csak akkor kell, ha valami puccos helyre mentek, egyébként csak normálisan öltözz fel.
2021. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami lazább helyre menjetek.
2021. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Mennyire ismeritek egymást? Ha komolyabb már a dolog, akkor mehettek valami komolyabb helyre is, sőt, meg is hívhatod. Sőt, egy szál virágot is vihetsz neki és akár egy zakót is magadra erőltethetsz. Ha még nem tudsz róla szinte semmit, akkor viszont első randira kár ekkora felhajtást csinálni, mert csak kellemetlen lesz mindkettőtöknek, ha esetleg mégse jól alakul a dolog.
2021. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Magadhoz meg semmiképp se hívd. Normális nő ilyenbe nem is menne bele.
2021. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Azt azért nem árt kideríteni előbb, hogy nem az ingyen kajára utazik-e csak. Sajnos vannak nők, akik kb. erre használják a randizást...
2021. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Mondjuk szerintem is a magamhoz felhívás nem túl jó ötlet, meg nincs étkezőasztalom szóval kényelmetlen lenne:D

Keresek valami lazább helyet. Bár alig ismerjük egymást, aztán mégis. Nekem első randinak általában a tea/kávé/dunaparti séta mindig nyerő volt, ilyennel még nem találkoztam és nem is én dobtam fel:)

2021. nov. 17. 18:52
 8/16 A kérdező kommentje:
Ettől én is tartok, hogy meghívatja párszor magát és ennyi, de nem akarok előítéletes lenni. Ha belemegyek akkor kockáztatok, vagy bejön vagy nem.
2021. nov. 17. 18:53
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8 Azért ezt elég jó eséllyel meg lehet tippelni... ha tényleg alig ismeritek egymást és máris a kajára megy, az kicsit gyanús...
2021. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

Legyen az öltözéked egyszerű, de letisztult.

Indigókék farmer, szürkéskék, vagy fehér ing, (nadrágba tűrve)és fekete, vagy sötétkék zakó. A cipő sportos-elegáns és ha lehet olyan színű legyen mint a zakó.

A parfüm : Calvin Klein One

Sok szerencsét! 🙂

2021. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!