Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin vacsora?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin vacsora?

Figyelt kérdés
Jelenleg ismerkedem, és az első alkalomra feldobta a hölgy, hogy legyen egy vacsora. Az odáig rendben van (mondjuk ilyet nem csináltam még) csak most főként nálam, vagy inkább vigyem el valahova? Mennyire kellene kiöltöznöm?
2021. nov. 17. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hú én nőkent egyszer belementem egy ilyenbe, de hiba volt, mert a férfi nem tetszett, ugyanakkor meg le voltam kötelezve neki. Hülye ötlet, kínos volt.
2021. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
De ugye tudod, hogy írhatsz neki, hogy kezdjetek kávéval? Nem kötelező azt csinálni, amit mond, csak kommunikálj. Vele, ne velünk.
2021. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annó egyszer volt vacsorás első randim. Jó volt....

Van az a kabaré jelenet,hogy a csaj csupa drága ételt rendel....a pasi meg oda rikkant a pincérnek, egy paprikáskrumpli lesz a hölgynek....minden vicc fele igaz.

Ha tényleg érdekled akkor nem fog nagyon drága dolgot rendelni. Nem tudom hány évesek vagytok,de 20on évesen egy hangulatos olaszos igényesen berendezett pizzéria gyertyás asztalokkal is kiválló első vacsorás randihely.

Ha jól alakúl a randi nálad(de inkább nála) desszert....

Öltözék amiben jól érzed magad.

Viszont ha szex a vége a történetnek nehogy lyukas vagy jó az még kilátja legyen a zoknid vagy alsógatyád...

2021. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ő veti fel a vacsorát és ebből nem jössz rá, hol legyen a vacsora...
2021. nov. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, hogy amikor ezt kijelentette, miért nem pontosítottátok. De tök ismeretlennel én max kávéznék. Hamarabb szabadul mindenki, ha valamiért nem jön be.
2021. nov. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de én is azt mondom, legyen jó az, ahogy eddigi randikon tetted, tehát kávé/tea és séta a Duna parton.

Most találkoztok először, barokkos túlzás a vacsora.

2021. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!