Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételt főznétek, vagy...

Milyen ételt főznétek, vagy főztetek már első olyan randin, ahol ez a lehetőség felmerült?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokmindentol függ, de érdekelne, hogy mások hogyan közelítenek egy ilyen kérdéshez. Köszi előre is! :)

2019. jún. 29. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Vasárnapi ebéd szerű vacsi elég romantikus, leves nélkül.
2019. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen olasz tésztaétel vagy rizottó, plusz bor.
2019. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nőktől vársz választ, hát most melléfogtál. :)


Egyszer elkottyantotta a lány, hogy a mákos rétes a kedvence. Na én azt csináltam neki. Teljesen el volt ájulva, hogy nem idegen számomra a konyha. Nekem meg a káposztás a kedvencem, de elég sokáig tart megcsinálni így anyámtól annak idején ellestem a rétes nyújtás praktikáját.

2019. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
szerintem valami grillezett halat+zöldséget+salátát. biztos nem állnék neki nagy sütés-főzésnek.
2019. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Spagetti
2019. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Bakker, a 3-as válaszomra a csajok 100-at adtak....

:)


Van itt olyan "szmájli" ami táncol ?

:)


És akkor még ránk pasikra mondják, hogy a hasunkon keresztül lehet megfogni minket.

Persze egy jó arasznyit tévednek ilyenkor a hölgyek. A hasnál lejjebb van a fogantyúnk.

:)

2019. júl. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!