Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szexkapcsolatban a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban a pasi nagyon furcsán viselkedik és nem tudom mit tegyek vagy mit rontottam el. Lehet, hogy attól fél, hogy bele szeretek? Vagy már azt hiszi, hogy bele is szerettem?

Figyelt kérdés
26 éves nemrég elvált nő vagyok aki elég sok nehézségen van túl, de mostmár kezdek egyenesbe jönni. 6 hónapja megismertem egy fickót aki szintén nem rég vált el. 42 éves, fiatalos, számomra minden tekintetben vonzó. Szexkapcsolatnak indult. Ő nagyon sokat dolgozik vendéglátásban. Eleninte nagyon sokat írogattunk egymásnak. Sokat keresett, írt, érdeklődött úgyszintén én is iránta. Találkozgattunk mikor engedte ideje. Nem sűrűn. Havonta egyszer kb. Aztán augusztusban eljött hozzám, volt egy össze bújós esténk. Nagyon jó volt vele, úgy tűnt, hogy neki is. Mondtam neki, hogy szóljon ha valami nem fér bele neki de azt mondta bele fér bármi. Mikor elment megölelt, megcsókolt, elköszöntünk és 2 hónapig nem láttam. 3 hét után ráírtam, hogy hogy van. Erre 5 nappal később írt vissza hogy sokat dolgozik de jól van. Mondtam neki, hogy ha nem akarja folytatni akkor szóljon és csak egy üzenetébe kerül és vége lesz. Nem akart válaszolni erre, elterelte a témát majd megkértem, hogy írjon rá valamit és behisztizett azt írta, hogy látja, hogy engem már feszélyez ez a dolog, most neki ennyi fér bele úgyhogy hagyjuk egymást és elköszönt. Én nem tudtam ezt mire vélni, meglepett. Nem tudom miből gondolta, hogy engem ez feszélyez. Csak nem tudtam mi van vele mert eddig minden héten legalább egyszer vagy többször beszéltünk aztán semmi. Utána hagytam. Néha írtam neki. Ha valami olyan téma volt ami csak baráti akkor tudtam vele beszélni de ha szex vagy ilyesmi jött szóba nem reagált. Egyszer ő akart bele menni a szex témába de vissza utasítottam. Hagytam,nem tudtam hogy kezeljem. 2 hónap után felköszöntött a születésnapomon. Közben én elváltam, elköltöztem, szomszédok lettünk teljesen véletlen találtam egy olcsó albérletet a környéken ahol ő is lakik. De nem mondtam el neki sokáig csak a szülinapomon áthívtam mikor felköszöntött. Olyan volt mint egy szégyenlős kifiú, zavarban volt de örült is nekem.Frissen borotválkozva jött, azóta is mindig. Azelőtt erre nem figyelt. Nem beszéltünk a történtekről, csak félszavakból megjegyezte hogy volt másokkal is. Mondtam neki hogy én is de egyik se volt olyan mint vele. Nem kérdeztem, nem faggattam, nem mondtam semmit. Végülis úgy indult az egész, hogy elvárások nélkül fog működni és csak szex lesz más nem. Szülinapom óta megint néha beszélünk, találkozgatünk pár hetente 1szer. Már nincs az mint régebben hogy megkérdezi, hogy hogy vagyok, nem bókol, nem ír, meg szinte semmi. Csak nagyon ritkán ír. Én továbbra sem kérdezek, úgy teszek mintha nem érdekelne, de fogalmam sincs mi történt, mi romlott el, nem merem megkérdezni sem mert nem szeretném ha vita lenne mint múltkor mikor ráförmedt amit írtam. A szex még mindig nagyon jó, mikor itt van rengeteget nevetünk, akkor tudunk beszélgetni is. Mióta újra találkozgatunk furcsán viselkedik. Úgy érzem, hogy nem akar velem csókolózni. Pedig nagyon heves szenvedélyes a szex. Közel hajol, az arcát vagy a homlokát az enyémhez nyomja de nem akar megcsókolni. Ha én megcsókolom akkor viszonozza de kicsit ridegnek érzem.Olyan dolgokról kérdez amik abban az időben voltak amikor nem beszéltünk. Figyelt engem.A történetemet is mindig csekkolta elsők között.Most is beteg voltam, de nagyon, oxigént is kaptam kórházban voltam de mintha szándékosan nem akarná megkérdezni, hogy hogy vagyok. Mintha távol akarna tartani magától pedig én nem vagyok rámenős, nem megyek bele érzelmekbe meg semmi. Én csak barátként kezelem, meg ugye szex. Egyik kezével magához húz a másikkal ellök. Nem értem az egészet.Én nem érzek iránta semmit, szeretek vele lenni, szívesen beszélgetnék is vele messengeren mint korábban, vagy részemről még közös program is bele férne, de csak mert jó vele nem azért mert szerelmes vagyok belé vagy ilyesmi. Én még nem állok készen egy kapcsolatra. Ő ezt tudja mert mondtam neki. Tudja azt is hogy eljárok randizgatni másokkal de testi kapcsolat nélkül. Ezt nem tudja de nem is kérdezi régebben mindig megbeszéltük az ő nő ügyeit meg az én pasi ügyeimet de mostmár azt sem lehet. Félek, hogy félre ért engem, és hogy az össze bújós este után azért lépett le mert azt hitte hogy én többet érzek. Nem tudom mit kéne tennem. Nem akarok rákérdezni mert nekem nem hiányzik a veszekedés vagy vita mert a volt férjem így is gyentolja még most is az idegrendszeremet és a múltkor se tudtam vele beszélni erről. Én csak jól akarom érezni vele magam. De úgy érzem hogy nem olyan már. Amúgy jól kijövünk. Sosem mondtam neki, de talán ha ha jobban megismerném és nyitott lennék rá tudnék érezni is valamit iránta de most még nem állok készen. Ti hogy látjátok ezt az egészet? Mi zajlódhat le benne? Lehet, hogy csak szimplán ennyire tojik már a fejemre? Vagy direkt tart távolságot mert attól fél, hogy én túlzásba esek. Pedig ettől nem kell tartania mondtam is neki még az elején, hogy előtte volt egy szex kapcsolatom ami komolyra kezdett fordulni és én érezni kezdtem a pasi iránt de ő képtelen volt elhagyni a barátnőjét ezért leléptem mert nen akartam fájdalmat okozni magamnak. Vele is is így lennék valószínűleg. Szóval nem értem miért ilyen mikor már sokszor említettem neki, hogy nem akarok semmi komolyat. Már azon agyalok, hogy inkább hagyom a francba, mert zavar ez a viselkedése de nem merem neki mondani mert nem akarom hogy megint behisztizzen.Viszont a szex brutál jó vele és csak egy ilyen miatt nem akarnék véget vetni az egésznek.Fogalmam sincs min kéne változtatnom vagy, hogy kéne erről beszéljek vele, de engem nagyon zavar, hogy nem tudom miért viselkedik így és hogy azt gondolom, hogy ő azt hiszi, hogy én túl tolom. Pedig semmi arra utaló dolgot nem teszek. Vagy csak nem érdeklem már őt úgy és emiatt viselkedik így? Tapasztaltabbak tanácsára lennék kíváncsi mert nekem ez az első ilyen kapcsolatom de nem tetszik, hogy nem tudok vele megbeszélni dolgokat, én olyan vagyok aki mindent szeret tisztázni.

2021. nov. 20. 21:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
tl;dr nem te voltál az egyetlen, akivel szexkapcsolatban volt.
2021. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Eleve ott van elrontva, hogy belemész "csak szex" kapcsolatba. Ne add alább kölcsönös szerelmen alapuló párkapcsolatnál.
2021. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék párkapcsolatot. Nem rég léptem ki egy rossz házasságból és soha többé nem akarok mégegyszer még csak hasonlót se.
2021. nov. 20. 21:44
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem már ennyire tojik a fejedre, az elejétől ezt tette. Ha fél év alatt 2 havonta szexeltek, az gyors matekkal 3 alkalom. Nem ír, nem keres, szexelni sem akar, ha a közelében laksz heti 2x is felugorhatna, mégsem teszi. Felejtsd el!
2021. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szexkapcsolat. Amit te akarsz az barátság extrákkal. Ő meg azt nem akarja. Csak felkeres mikor szex kell és kész részéről ennyi.
2021. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Ebbe pedig te akarsz többet már most. Egy dugópajtira nem hány ennyi szöveget az ember egy fórumra. Vagy a vibrátorodr9l is össze tudnál hozni egy kis esszét?
2021. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%
Xdd milyen sokan mennek bele a szexkapcsolatba aztab osszehazasodik es happy end xddd
2021. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz időszakon vagyok túl és örültem, hogy van valaki akivel úgy működik a szex ahogy még soha senkivek és hogy meghallgat. Ennyi. Én nem akarok többet tőle. Lehet, hogy idővel ha kölcsönös lenne akkor talán de most biztosan nem. Nekem csak már nincs energiám ilyen baromságokhoz. Vagy működik vagy nem.És nem tudom mi romlott el mikor minden jó volt.

Az igaz, hogy ritkán találkozunk, heti 5 napot dolgozik reggel 9-től este 22óráig.Van egy fia is akivel a 2 nap szabadnapján tud csak időt tölteni szóval megtudtam érteni ha keveset találkozunk.Nem ezzel van a gond.Én csak nem értem miért viselkedik így és miért nem lehet megbeszélni és hogy mi zajlik a fejében. Azt reméltem talán valaki volt már hasonló szituban és tud adni érdemleges tanácsot. Kedves utolsó. Én még nem sok olyan sztorit hallottam ahol egy szexkapcsolatból házasság lett volna, a mi esetünk meg főleg nem e felé halad.

2021. nov. 20. 22:41
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, de nem érdemes kutakodni a mentális zavarai közt, lényeg, hogy nem igazán komplett, és te nem fogod tudni megjavítani.
2021. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem ugyanazt akarjátok egymástól. Neked egy tartalmasabb szeretői kapcsolat kell összebújással, sok beszélgetéssel (vagy ahogy fentebb írták: barátság extrákkal), ő viszont kizárólag dugni akar. Keress egy másik férfit, akivel hasonlóan jó a szex.
2021. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!