Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek mi az etikett egy randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi az etikett egy randin?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogyha együtt bementek egy adott helyre,akkor az hogy történik meg?

A férfi nyisson ajtót és engedje előre a nőt?Vagy a férfi menjen be elsőnek határozottan és így a nő ne legyen kitéve a benti esetleges új,váratlan helyzeteknek?

Hallottam már mindegyiket helyesnek és helytelenek is.



2021. nov. 21. 10:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#8 persze, hogy az. Szerintem ezt mindenki tudja csak nem mondja ki és nem is kell.


Ennyi lovagiasság (ha lehet annak nevezni) szerintem kell, hogy mégis a férfi legyen a férfi a nő pedig nő. Mégse a nő akarja meghódítani a férfit, ne a nő játssza a lovagot.

És igen, ez egy jelzés, mert ha valaki egy pár száz forintos italra (kávé, tea, üccsi stb) nem tud meghívni, akkor vagy nagyon sóher, vagy nem érdeklem vagy mindkettő.

Így a nő fel tudja mérni, hogy akar-e egy ilyen férfival foglalkozni.


De azt gondolom ez a másik oldalra is érvényes. Tehát ha egy pasi azt látja hogy egy nő sosem ajánlja fel hogy fizet a férfinek (későbbiekben) akár csak egy üdítőt is, akkor az is egy jelzés lehet a férfi számára.

2021. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen illemféle dolog elavult, amit valamikor egy unatkozó idióta kitalált, a többi meg birka módjára követ. Ott pijjogtam annak idején, hogy egyenjogú akarok lenni? Igen. Ez azzal jár h nem várom el hogy randin a majdnem idegen etessen itasson, meg hogy ő védje be a seggemet egy esetleges veszélyes helyen.
2022. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!